HTC 8X po aktualizaci na WP8 GDR3 lze nabíjet, i když je přístroj vypnutý

0

V úterý se mi poštěstilo zaktualizovat můj telefon HTC 8X na Windows Phone 8 GDR3. Je to mimochodem jeden z prvních přístrojů, který aktualizaci oficiálně obdržel. Není proto třeba se uchylovat k instalaci pomocí účtu pro vývojáře. Při ní můžete tratit záruku, případně výjimečně narazíte na technické problémy.

Tip: Za vysoké objemy přenesených dat ve Windows Phone může Twitter

Dnes jsem se rozhodl přístroj restartovat, tak jsem ho vypnul a následně připojil k nabíječce. Tím se telefon vždycky znovu probudil k životu. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že se na obrazovce přístroje pouze zobrazil symbol nabíjení. Akumulátor přece nebyl zrovna vybitý. Co se stalo? Došlo k problému a nyní nelze nastartovat?

 

Shodou okolností jsem v tu dobu zahlédl zprávu na WinSource, že HTC 8X po zmíněné aktualizaci lze nabíjet, i když je telefon vypnutý. Jedná se o malou novinku, která ale potěší aspoň pár uživatelů. Pokud je mi známo, žádný přístroj s Windows Phone nebylo dosud možné nabíjet bez toho, aniž by po připojení k nabíječce systém normálně nenastartoval. Proto se ptám vás, čtenářů, zdali takovou možnost vítáte, nebo máte raději svůj smartphone vždy zapnutý.

Nabíjení probíhá i při vypnutém telefonu

via WinSource

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Moc nechápu… Tyhle dražší klávesky mi příjdou nějak z cesty (coby vlastníka Chicony za pár šupů mě klidně kamenujte), dokáži u nich ocenit jen podsvícení, nic více (ještě doplním voděodolnost – užitečná to vlastnost).

  Chtělo by to podporu změny znakové sady/klávesnice (Art lebedev), tzn. nějaký pididisplay… Už v minulosti jsem vzpomenul, že jsem zklamaný, že tablety (ty dětské hračky) nejdou coby klávesnice/touchpad (pod fmw kvůli spotřebě, samo, jedna dvě barvy stačí nad hlavu) připojit k pc a ovládat jej tak…

 2. Tap, tap padapadadada …

  Nad svým obrazem zoufám, slzy ve vočích mám, chvíli si rozbít ho troufám a chvíli zas doufám, že kazí ho rám.
  Da-á-ám si kafe do jedu a kapky na voči, a nohy do ledu, snad se to vo, no votočí.

  Tap, tap padapadadada … Dobré ránko, stano 🙂

 3. Já bych chtěl takovou klávesnici, aby nebyla slyšet pokud možno skoro vůbec ale měla klasickou velikost a rozložení kláves a zároveň multimediální a programovatelné klávesy. Zvukově se k tomu, co chci, nejvíc blíží klávesnice na notebooku. Jde o to aby to nerušilo okolí, hlavně v noci. Neví někdo nějaký tip? Momentálně mám Logitech wave ale tu jsem ještě nevybíral podle zvuku a cvaká docela hodně.