HTC Butterfly s Full HD rozlišením na pěti palcích nyní nejen pro Japonsko

0

Pokud občas otevřete i zahraniční weby s mobilní tématikou, možná vám přijde název HTC Butterfly povědomý. Taiwanci totiž nedávno uvedli HTC Butterfly J v Japonsku. Prakticky stejné zařízení poté začal prodávat americký Verizon s jmenovkou HTC Droid DNA. A nyní se konečně dostává i na celosvětový trh.

 

Jde o pětipalcový smartphone s Full HD rozlišením 1920 × 1080, který běží na Androidu 4.1 Jelly Bean doplněném o nezbytné prostředí HTC Sense. Telefon je poháněn čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro s frekvencí 1,5 GHz doplněným o 2 GB operační paměti. Pro data je připraveno interní úložiště s kapacitou 16 GB, které je možné rozšířit microSD kartou o dalších 64 GB. Foťák má rozlišení 8 Mpx a přední kamerka pro videohovory 2,1 Mpx. Nechybí samozřejmosti jako Wi-Fi s podporovanými standardy 802.11 a/b/g/n, A-GPS a NFC. Telefon je napájen akumulátorem s kapacitou 2020 mAh.

HTC Butterfly
HTC Butterfly

HTC Butterfly HTC Butterfly HTC Butterfly HTC Butterfly  

I když zařadilo HTC telefon do nabídky na oficiálních stránkách, zatím nemáme k dispozici informace o dostupnosti ani cenách nejnovějšího androidního modelu.