HTC chystá outdoorovou kameru ve stylu GoPro. Vypadá jako periskop

0

Tchajwanský výrobce 8. října uvede sportovní kamerku. Bude se jmenovat RE Camera. Firma si už zaregistrovala doménu recamera.com, kde najdeme krátkou ukázku, co všechno novinka zvládne. Tedy víme, že bude voděodolná a bude ji možné připnout na batoh nebo kolo. O kameře (nebo spíš foťáku) mluví také twitterový účet @re_camera.

HTC REcamera bude mít tvar periskopu
HTC RE Camera bude mít tvar periskopu

Fodawim z Redditu si jako první všiml, že na zmíněném webu jsou skryté také obrázky. Jeden z nich ukazuje malou kamerku připnutou k batohu. Upoutá svým tvarem připomínajícím periskop. Android Authority získal ještě jeden snímek, kde je vidět, že se kamerka lehce schová do dámské ruky.

 

Na Redditu se mluví také o nějakém RE Moments. To by mohla být mobilní aplikace, přes kterou by se mohla kamerka ovládat. Nevypadá to, že by měla vlastní displej nebo nějaká tlačítka. S jistotou to potvrdíme ale až za dva týdny, kdy HTC novinku odhalí oficiálně. Jsme každopádně překvapení, že se do podobného přístroje pouští výrobce, jehož top smartphony fotí ve své třídě nejhůře, a to už několik let.

Zdroj: Android Authority

Ohodnoťte tento článek!