HTC Desire V: čtyřpalcový smartphone pro dvě SIM karty

0

Telefony pro dvě SIM karty jsou většinou doménou těch levnějších modelů, nyní ale přichází s dualsimem samotné HTC. Nový Smartphone HTC Desire V bude mít čtyřpalcový displej a Android ICS 4.0. Prodávat se začne nejdříve v Rusku, k nám se dostane až později.

HTC Desire V

 Android 4.0
Dual SIM
Qualcomm 1 GHz
4″, 480 × 800 px

Konstrukce je velmi podobná modelu Desire C, tedy opět povrchová úprava soft-touch. Výkon má na starosti jednojádrový Qualcomm na frekvenci 1 GHz s 512 MB operační paměti. Grafický čip je potom známý Adreno 200. Kapacita pro aplikace není známá, vnitřní paměť však činí 4 GB s možností rozšíření přes microSD kartu. Čtyřpalcový displej přijde s rozlišením 480 × 800 pixelů. Celý telefon má hmotnost pouhých 112 gramů

 

Obě SIM budou moci pracovat současně. Ta primární zvládne vedle hovorů i 3G (HSPDA), druhá karta zvládne za provozu té první jen GPRS. Mezi další výbavu patří obligátní Wi-Fi, Bluetooth, FM rádio a 5 Mpx fotoaparát s automatickým zaostřováním. Jako jiné HTCčka, i tento model bude označen jako Beats Audio, tedy vylepšeným ekvalizérem.

Pokud HTC nepřestřelí cenu, která se nyní odhaduje na necelých 8 000 Kč, půjde o velmi zajímavý model tak akorát do ruky.

HTC Desire V: čtyřpalcový smartphone pro dvě SIM karty

Ohodnoťte tento článek!