HTC Edge: čtyřjádrový smartphone se sílou Supermana

0

Nvidia „Kal-El“ Tegra 3 je na světě. Prvním tabletem s unikátním SoC se stane Asus Transformer Prime, prvním smartphonem zřejmě HTC Edge. A že to bude skutečná samá hrana, samý biceps, vás možná přesvědčí uniklé parametry.

Podle PocketNow dostane 4,7″ displej s rozlišením 720 × 1280 px, 1 GB RAM, 32 GB paměti a samozřejmě čtyř-, vlastně pětijádrový procesor (Tegra 3 AP30). Nechybí 8Mpx foťák s širokým 28mm ohniskem a světelností f/2.2. A stejně jako u iPhone 4S potěší nejnovější Bluetooth 4.0. Stejně jako u nových Sensationů můžeme čekat lepší audiosystém od Beats.

HTC Edge

Edge by měl na trh dorazit v prvním nebo druhém čtvrtletí 2012, samozřejmě s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Ten doplní HTC Sense 4.0 a prý i tři nové obchody HTC Listen (hudba), HTC Read (knihy) a HTC Play (hry). Stávající HTC Watch rovněž chybět nebude.

Co je však zvláštní, uniklý obrázek ukazuje čtyři senzorová tlačítka. Že by na Tchaj-wanu nechtěli na přední straně pouze displej se systémovými tlačítky?

Pokud se chcete o nové Tegře 3 dozvědět více, doporučuji čestvý článek Nvidia Tegra 3: to nejlepší pro tablet i telefon? od Ondry Bešťáka.

Zdroj: PocketNow

Ohodnoťte tento článek!