HTC EVO 3D levnější o 5 tisíc korun do vyprodání zásob

0

V posledních dnech se internetem šíří informace o tom, že cena chytrého telefonu HTC EVO 3D spadla o celých 5 tisíc korun. Je tomu skutečně tak – z původních 12 150 Kč se tento model nyní prodává za cenu 6 990 Kč, což odpovídá snížení ceny o 42 %.  Ceny mobilních telefonů klesají celkem běžně, ale v tomto případě se jedná o velký skok, zejména vzhledem k tomu, že HTC EVO 3D se výkonově blíží HTC Sensation.

HTC EVO 3D

Nabídka telefonu za tuto cenu je dle očekávání omezena do vyprodání zásob, pokud tedy v posledních dnech zvažujete pořízení nového přístroje, měli byste se rozhodovat rychle. Pro připomenutí bychom zmínili, že se jedná o telefon o rozměrech 65 × 126 × 12,1 mm, hmotnosti 170 g a 4,3″ 3D LCD displejem s rozlišením 540 × 960 pixelů, který pohání dvoujádrový procesor Qualcomm o frekvenci 1,2 GHz.

HTC EVO 3D je aktuálně prodáván s operačním systémem Android ve verzi 2.3, nicméně na základě informací výrobce by měl tento přístroj obdržet oficiální aktualizaci na verzi 4.0 (Ice Cream Sandwich).

Graf ceny produktu HTC EVO 3D poskytuje server Heureka.cz

Ohodnoťte tento článek!