HTC Explorer: jeden z těch levnějších Androidů

0

HTC se v poslední době s novými modely slušně rozjelo. Nejdříve byly představeny dva smartphony s WP 7.5, poté dámský model s novým Sense a nyní přichází i levný prcek.

Nový HTC Explorer se zařadí mezi low-endové smartphony. Cena zatím není známa, ale už teď je jisté, že telefon bude bodovat především svou cenovou dostupností. Tomu se však musela i podřídit i výbava – 3,2″ HVGA dotykový displej, 600MHz procesor či 3Mpx fotoaparát se dnes již opravdu řadí k tomu nižšímu průměru. V podstatě by se smartphone dal přirovnat k odlehčené verzi modelu Wildfire S (nad kterým zatím vyniká pouze v novém Sense UI).

HTC Explorer

Jason Mackenzie, prezident obchodu a marketingu společnosti HTC dodává: „HTC Explorer je se svým poměrem cena/výkon ideální vstupenkou do světa smartphonů.“ Tento model tak bude soupeřit především s levnými smartphony od operátorů. Na trh se dostane během listopadu a to v černé či modré variantě. Zda i na tento model platí akce s Dropboxem se zatím neví. Správně by měla, tisková zpráva však mlčí.

Zdroj: TZ

Ohodnoťte tento článek!