HTC One 2 Mini bude bez hloubkového snímače, ukazuje render získaný Evleaks

0

Švédský operátor Telia před týdnem na svém webu zmínil existenci telefonu HTC M8 Mini. Takový ještě tchajwanská společnost nepředstavila, ale podle názvu půjde o menší a levnější variantu vlajkové lodi One M8. Už loňský model One M7 dostal sourozence Mini, letošní model se podle @evleaks bude jmenovat Mini 2.

Uniklý render HTC One Mini 2
Uniklý render HTC One Mini 2

Uniklý render prozrazuje, že hned několik věcí. Oproti One M8 telefonu schází snímač pro umělou simulaci nižší hloubky ostrosti. M8 vytvoří snímek tradičním 2D foťákem a zároveň zjistí hloubku scény podobně jako ovladač Kinect. Toho využije ke zpětnému zaostření. Na displeji zvolíte bod v popředí nebo pozadí a vzdálený objekt uměle rozostří, jako by to přirozeně udělal foťák s velkým objektivem.

 

Blesk už není duální, je tvořen jen jednou diodou. Na přední straně se zase doleva přesunuly senzory jasu a proximity. Tělo je podle renderu baculatější. O přesném hardwaru ale zatím nic nevíme. Účet @evleaks už však před třemi měsíci zmínil 4,5″ displej s rozlišením 720 × 1280 px, čtyřjádrový Snapdragon 400, 1 GB RAM, 16 GB flash paměti (+microSD) anebo 13Mpx zadní foťák. To by byla změna oproti předchozí generaci Mini, která podědila stejný 4Mpx senzor s Ultrapixely, jako měl dospělý model One.

Ohodnoťte tento článek!