HTC One je u prvních majitelů, oficiální prodej odstartuje v pondělí

0

Praha, 7. května 2013 – Dlouho očekávaný špičkový smartphone HTC One je v rukách prvních majitelů. Společnost HTC ve spolupráci s mobilními operátory Telefónica O2 a Vodafone dodala HTC One zákazníkům, kteří si jej objednali bezprostředně po české premiéře telefonu. Do volného prodeje se HTC One dostane v pondělí 13. května.

Zájemci o špičkovou novinku, kteří si ji v rámci předobjednávek zajistili již několik týdnů před spuštěním oficiálního prodeje v Česku, se dočkali. Prvních 800 kusů v České republice si v minulých dnech podělili zákazníci společností Telefónica O2 a Vodafone.

Prodej telefonu bude zahájen speciální promo akcí, která proběhne ve třech městech České republiky. Pro HTC One si v pondělí budou moci zákazníci zajít kromě značkové prodejny HTC v Praze Na Poříčí i do prodejny Vodafone v brněnské Galerii Vaňkovka a prodejny Telefónica O2 v Plzni v OC Borská pole.

V každé z prodejen bude pro prvních 100 zákazníků připraven bonus ve formě exkluzivního designového stojánku vyrobeného na míru HTC One v limitované edici 300 kusů předním českým designérem Adamem Turečkem. Jako druhý bonus obdrží zákazníci spolu s telefonem unikátní službu HTC One Extra Care, která jim po celé Evropě po dobu tří let zajistí servisní ochranu telefonu při náhodném poškození nebo odcizení, jež není standardně kryto běžnou dvouletou zárukou výrobce.

Značková prodejna HTC v Praze v ulici Na Poříčí nabídne telefon za 16.999 Kč, jednotlivé ceny u obou operátorů budou nastaveny vzhledem k jejich aktuálním nabídkám.

Více informací o konkrétních nabídkách brand shopu a mobilních operátorů najdete na http://htcone.htcfans.cz/start a Facebooku.

Vlajkový model společnosti HTC v sobě spojuje elegantní design celokovového těla s nejmodernější technologií. S novým Ultrapixelovým fotoaparátem umožňuje natáčení ve FullHD HDR režimu, pořizovaní kvalitních nočních snímků a pro hračičky nechybí úprava pořízených fotografií a videí za pomocí široké škály nástrojů. Velký Full HD displej zvládne bezproblémové přehrávání FullHD filmů a seriálů. Oporou obrazu je technologie HTC BoomSound ve spojení s Beats Audio, zajišťující kvalitní reprodukci zvuku díky dvojici stereo reproduktorů na přední straně přístroje.

V srdci telefonu tepe procesor Snapdragon 600 o taktu 1,7 GHz, osazen je operačním systémem Android ve verzi 4.1.2. Ten je dále rozšířen o uživatelskou nadstavbu Sense v nejnovější verzi 5. Součástí nového uživatelského rozhraní je i HTC BlinkFeed. Díky tomu nikomu neutečou aktuální informace ze sociálních sítí, vybraných internetových médií nebo aktuální událostí v kalendáři.


Technické specifikace 

  • Operační systém Android 4.1.2 (Jelly Bean) s nadstavbou Sense 5
  • Procesor Snapdragon 600 (1,7 Ghz)
  • 4,7 palcový Full HD displej s krycím sklem Gorilla Glass 3
  • Interní pamět o velikosti 32 a 64GB
  • Ultrapixelová kamera s technologií HTC Zoe
  • Kvalitní zvuková reprodukce díky technologie HTC BoomSound a Beats Audio
  • Podpora nové generace mobilní sítě LTE
Ohodnoťte tento článek!