HTC One SV: 4,3″ v polykarbonátovém těle

0

Na český trh míří první smartphone spodporou mobilní sítě LTE. HTC One SV má ideální úhlopříčku 4,3″ a tělo ze stejného materiálu, jako například HTC One X, tedy z polykarbonátu a zřejmě půjde opět o nerozebíratelnou konstrukci. Podporu LTE u nás navíc ještě dlouho nevyužijeme.


 

Android verze 4 Ice Cream Sandwich je již trochu zastaralý, vzhledem k tomu, že existuje verze 4.2 Jelly Bean, nicméně HTC nikam nespěchá a raději použilo nádstavbu Sense 4. One SV nepostrádá žádnou z aktuálních funkcí řady One, můžeme se tedy těšit na kvalitní fotoaparát s rychlým snímáním a natáčení videa ve Full HD. Ani fanoušci zvukové technologie Beats nepřijdou zkrátka, i když třeba mně osobně to hraje všechno stejně.

 

Uvnitř je dvoujádrová procesor Snapdragon na frekvenci 1,2 GHz a 8 GB paměti lze rozšířit přes microSD kartu. Displej je chráněn odolným sklem Gorilla Glass 2. Na dobré úhlopříčce se bohužel dočkáme jen průměrného rozlišení 480 × 800 px. Alespoň kapacita baterie má být slušných 1800 mAh. HTC One SV bude v počátku k dostání v bílé a světle modré barvě, později se očekává i červená.

zdroj: HTC