HTC One V: také levné modely chytrých telefonů můžou být pěkné (MWC)

0

Když se zmíní levný nebo základní model mobilního telefonu, ve většině uživatelů tento pojem evokuje pocit, že se bude jednat o jednoduchý, designově nepropracovaný přístroj, o kterém nestojí za to uvažovat. To ale nemusí být nutně pravda. HTC na nedělní tiskové konferenci na veletrhu MWC 2012 představil novinku s názvem One V, který je právě zástupcem tzv. entry level telefonů.

HTC One V

Zakulacená spodní část modelu může na první pohled lehce připomínat HTC Legend, nicméně se nenechte zmást – jedná se o zcela nový telefon. Sice se u něj nejspíše nedočkáme super výkonu a zcela dokonalého zpracování, kompenzací ale bude cena modelu.

 

Tu sice zatím výrobce oficiálně neoznámil, uvedení přístroje je ale i tak naplánováno na duben letošního roku.

Zdroj: Ubergizmo

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Toto už má třeba DELL u svého ALIENWARE nebo CLEVO. Ale u CLEVO a ALIENWARE je hodně dobré chlazení takže se NB na povrch skoro vůbec nezahřívá (vím z vlastní zkušenosti) ,ale toto MSI bude topit jak ďábel. No jako každé herní MSI.

  2. Toto je úplně zkreslený článek!Mám doma MSI GT 780DX a chlazení je excelentní.nepřekročí teplotu 75.A konstrukce je kov a plast.Když to srovnám s dalšímu herními NTB na trhu,tak mi vychází MSI jako jasný vítěz(a že mi jich prošlo za ty roky rukama).No nic zkušený profesionál z této oblasti se musí smát těmto psaným kravinám.Zdraví redaktor a moderátor Notebook.cz.

    Jo a Vlasto ten Tvůj Deviltech mu nesahá ani po kotníky.Ahoj.

  3. Jen bych ještě podotknul. Nevím kdo přišel s nápadem udělat DVD-ROM bez tlačítka k vysunutí. Pak dát tlačítko start na opačnou stranu. Ano může to být kvůli hrám, aby nedocházelo ke klepnutí na něj a následnému zminimalizovaní hry na lištu , ale mě osobně se to stalo cca 10x za celou dobu co jsem u NB.

  4. Nevím o nikom kdo by nadával na chlazení u nové řady GT od MSI.A 89 stupňů jasně ,ale to je při totální zátěži v Primu a Furmarku.tam se při hraní her nikdy nedostaneš.Při hraní B3,metra 2033 jsem max na 75.Na tom Asusu je už dobré jen to chlazení.jinak mu ve všem ujel vlak oproti MSI.

  5. Hm…na klávesnici maximálně píšu.Jinak samozřejmě hraji jen na Xboxovém ovladači.(pře HDMI na plazmě).na klávesnici se dá hrát tak maximálně 30 minut.potom se dostaví únava celé ruky.To poznáš po 35 letech hraní.Klávesnice je jen pro náctileté hráče-pohodlí nula.Přístup k chlazení je zde 4 šroubky .Za 30 sec vyndané.jak jsem již psal zvuk u Tvého notebooku i asusu je k smíchu.navíc zde MSi dává v základu 3letou záruku.konektorová výbava ultimátní.dobrý batoh,výborný touchpad.víš já ročně testuji asi 30 ntb a vím co si mám koupit.navíc se podívej do obchodů u nás na dostupnost mého modelu.nikde ho už nekoupíš.kdežto asusů je všude mraky skladem.proč asi,že? zamysli se….asi tak Vlasto.

  6. Tak pro mě je klávesnice zásadní a tu má ASUS asi nejlepší. S mím NB toto MSI ani nesrovnávám ,protože by si v mnoha věcech ani neškrtnul. No zvuk že má ty dynaaudio ,ale ASUS taky nehraje špatně a zvuk je dostačující. U mého NB to taky není špatné od té doby co jsem ten zvuk upravil ,ale samozřejmě na MSI mít nebude. Ten touchpad no mě osobně nesedl a to není jen u MSI ,ale prostě nemám rád zapuštěné touchpady. Mě hoví takové rovné z okolím jako má třeba ASUS nebo můj NB. Jinak ta konektivita no abych to řekl jak to vidím jedním slovem k ničemu. Tehdá když jsem se rozhodoval mezi NB ASUS G73 a ACER 8942G tak jsem sáhl po ACER jen kvůli tomu že jsem vyděl plno konektorů a všeho možného ,ale po delší době si říkám je to k ničemu. ASUS má ty nejdůležitější a jen mě štve že má jen dva audio jacky. Ale když bych měl jít dál tak pořád je lepší i TOSHIBA qosmio tam repro je jedna báseň a to už bych i řekl že i lepší jak tady na tomto MSI. Ale jinak je to všechno věc názoru a každý ať si koupí to co se mu líbí a co mu sedí. To by jsme se tady mohli hádat celé dny. Jinak mě XBOX ovladač a né jen ten na hry moc nesedl. Já mám radši klávesnici a myš třeba k BF3. Ale jinak za tu cenu co se bude toto MSI u nás prodávat s tou GTX 580M si radši koupím Alienware který vstoupil na CZ trh ofiko J