HTC Ruby – další dvoujádrový high-end s Androidem

0

Zdá se, že v zařízeních s nadprůměrnou výbavou se v současné době výrobci přímo vyžívají. Další takový kousek uvede HTC. O smartphonu se stejným jménem, jako má maskotka společnosti ATI, se mluví již dlouho. Původní informace hovořily o tabletu, nyní ale již jistě víme, že to bude smartphone. Nedočkavým novinářům se totiž podařilo pořídit snímky tohoto modelu.

HTC Ruby

Spolu s nimi se podařilo získat i podstatnou část specifikací. HTC Ruby opravdu bude patřit k těm nejvybavenějším modelům. S dvoujádrovým 1,5GHz procesorem, 4,3″ qHD displejem, 1 GB RAM na to má rozhodně právo. Jak začíná u takových modelů být zvykem, těšit se můžeme i na 8Mpx hlavní fotoaparát a 2Mpx kamerku pro videohovory.

Smartphone na trh přijde s Androidem 2.3 Gingerbread a podle předpokladů i s nejnovější nadstavbou Sense UI 3.5. Trh však podobnými telefony začíná být přesycen, Ruby to rozhodně nebude mít lehké. Zatím asi největším známým soupeřem bude silný Samsung Galaxy S II.

Zdroj: Slashgear

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. S empé trojkama ve 320kbps a bez drm tak možná zadarmo, ale ještě platit za nekvalitní hudbu?
    A posteskávánání nad klesajícími zisky bude tím, že kvalitních „umělců“ ubývá a navíc ti chytřejší zákazníci nakupují v zahraničí kde za cenu 500kč vč. poštovného mají deluxe 2CD edici (někdy i s dvd) v pěkné krabičce i s hezkým bonusem a u nás jedno ušmoulené cd (které už není někdy ve folii, protože si ho někdo z krámu zkopčil).