Huawei otevřel ve Vídni zážitkovou prodejnu s Harmony OS

6

Současně s novým smartphonem Nova 9 otevřel Huawei ve Vídni obří Flagship Store. Po celém světě má asi pět tisíc tzv. Experience Stores, Flagship Store je ale o třídu výš. V Evropě jsou ještě v Berlíně, Barceloně, Paříži a Londýně. Tento typ zážitkových obchodů má samozřejmě více firem, nejznámější je asi Apple Store. Jde o prestižní záležitost.

Byť jeden pražský obchod Huawei nedávno zavřel, v Česku je pořád Experience Store v OC Chodov. Vídeňský Flagship Store teď bude takovou centrálou pro východní část střední Evropy, Huawei jej otevřel na Kärntner Straße 27 u příležitosti vydání nového smartphonu Nova 9.

Na této adrese již Huawei v minulosti obchod měl, ten vlajkový je ale větší. Berlínský Flagship Store, který je pro část Česka o něco blíže, najdete na adrese Kurfürstendamm 11 kousek od stanice Zoo a Huawei jej otevřel letos na jaře.

Ve vstupní části jsou hlavní produkty, aktuálně tedy smartphony Mate 40 Pro, protože P50 do Evropy ještě nedorazil. Dále nejnovější sluchátka a chytré hodinky. V suterénu pak Smart Home od chytré kuchyně přes inteligentní obývací pokoj až po běžecký pás. Všude pak lze zkoušet Harmony OS.

V horním patře prodejny se nachází servisní zóna Huawei, kde mohou zákazníci řešit problémy týkající se konkrétních zařízení. Pokud jsou náhradní díly na skladě, jsou opravy provedeny ještě týž den. V čekárně je nabízena káva. Pokud by oprava trvala déle, bude vám přístroj bezplatně zapůjčen.

Fotogalerie:

 

Cestu do Vídně na prohlídku nového Flagship Store hradila společnost Huawei.

zdroj: Huawei

Huawei otevřel ve Vídni zážitkovou prodejnu s Harmony OS
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 3 hlasů

6 KOMENTÁŘE

  1. Často sem okolo té prodejny poslední dobou chodil, zákazníky sem tam ale neviděl, možná tak někoho, kdo si to spletl s Apple storem, který je o kousek vedle 😀
    Otevřeno je to tedy už nějaký ten čas. Huawei je prostě v Evropě co se týká spotřebitelského businessu u svého konce, nezmění to ani placené cesty novinářů do Vídně.