Huawei Watch odhaleny v dokumentaci. Chystají se na vstup do USA a Evropy

0

Chytré hodinky Huawei Watch s platformou Android Wear čínský výrobce představil na začátku března v rámci barcelonského Světového mobilního kongresu. Zatím si je ovšem můžou pořídit jen zájemci v Číně a na vstup do Evropy nebo Spojených států stále čekáme.

Podle zprávy z FCC (americká Federální komise pro komunikaci) se ale jejich příchod blíží. Na seznamu zařízeních pro schválení se objevily už během víkendu, a jestli vše proběhne podle předpokladů, za několik dní by hodinky mohly být připraveny pro vstup na zámořský trh, přičemž Evropa se dostane na řadu s největší pravědpodobností hned v závěsu.

 

Z podaných materiálů můžeme krom jiného vyčíst také podporu Wi-Fi ve všech současných specifikacích  a přítomnost akumultátoru s kapacitou 300 mAh. To sice není nijak oslňující hodnota, na konkrétní informace o výdrži si však ještě budeme muset chvíli počkat.

Zatím neznámou je i cena, která by mohla rozhodnout o případném úspěchu čínských chytrých hodinek. Po stránce designu se Huawei rozhodně nemá zač stydět a zbytek se dozvíme až z prvních recenzí.

Zdroj: FCC | DroidLife

Huawei Watch odhaleny v dokumentaci. Chystají se na vstup do USA a Evropy

Ohodnoťte tento článek!