Hudba zdarma: stahovat můžete 9000 písniček (45 GB) z festivalu SXSW Music

0

South by Southwest (SXSW) je jedním z největších festivalů vůbec. Už od roku 1987 se v texaském Austinu scházejí hudebníci, filmaři a jiní umělci z celého světa. V posledních letech mezi ně patří především vývojáři mobilních aplikací, startupisti apod.

Hudba z SXSW
Hudba z SXSW

Původně ale SXSW začal s muzikou, každý rok zde vystoupí na tisíc hudebníků. Jejich skladby si každý může poslechnout zdarma na webu sxsw.com/music. Písničky jsou bez DRM a nejsou chráněny právy organizace RIAA. Pokud byste je chtěli všechny najednou, už od roku 2005 jsou tříděny do velkých balíků, které můžete stahovat skrz BitTorrent. Jen letos přibylo 1210 skladeb (7,39 GB) ve formátu MP3. Celkově už jich je přes 9000 a zaberou více než 45 GB prostoru.

SXSW se dělí do tří částí. Fanouškům technologií patří od. 8. do 13. března akce SXSW Interactive, festival filmu SXSW Film se koná od 8. do 16. března a hudební SXSW Music začne 12. a skončí 17. března.

 

Zdroj: Torrrent Freak

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Naposledy co jsem viděl kartu s bílím PCB byla Kyro II na internetu, ale tuhle myšlenku si říkám už pár let proč výrobci musí používat černá-modrá-červená. Alespoň že se od té „jedovaté“ zelené upustilo. Ale je mě vcelku jedno jakou barvu karta má. Nejsem typ co vyhledává skříně s mega obrovským oknem a neprosvětluje si skříň RGB pásky

  2. Osobne mam stavajici edici, na te jeste blikaji bile diody , coz je neocenitelne 😉 .Zato sada tri vetraku je bida s nouzi a karta je vyslovene hlucna i v relativne kvalitni skrini [Corsair Graphite Series 600T] ve ktere jsem o GTX 580 ani nevedel. Dle meho nazoru je KFA2 etremni pouze cenou, jelikoz je to zcela prumerna GTX 680 nic vic.