Patnáct PC her za pět stovek. Humble Bundle láká na výhodný balíček

0
nba 2k20 1600
NBA 2K20
-
Zdroj: 2K Games

Obchod Humble Bundle spustil ve spolupráci s vydavatelstvím 2K akci Game Together. V ní můžete výhodně získat několik her za pakatel. Zaplatit můžete, kolik chcete. Jako u obvyklých „bundlů“ jsou nastaveny určité cenové laťky, za něž dostanete další obsah. Všechny hry jsou k dispozici pro Steam.

Za jedno euro získáte střílečku The Darkness II, third person akci Spec Ops: The Line, adventuru Sid Meier’s Pirates! a sadu 12 hříček pro virtuální realitu Carnival Games VR.

Pokud zaplatíte 13,18 eura a více, dostanete The Golf Club 2019, arkádový basket NBA 2K Playgrounds 2, tahovou strategii Sid Meier’s Civilization III: Complete a kolekci všech tří her série Bioshock.

Za 18,50 eura a víc jsou v ceně navíc simulátor basketu NBA 2K20, simulátor wrestlingu WWE 2K20, taktická strategie XCOM: Enemy Unknown Complete Edition a první tři díly akční série Borderlands.

Humble Bundle již prodal přes 46 000 těchto balíčků v celkové hodnotě více než 600 000 eur. Společnost 2K se v tomto případě zřekla příjmů, takže fanoušci mohou celou částku rozdělit mezi Humble Bundle a humanitární organizaci International Medical Corps. Akce potrvá do příštího úterý.

Patnáct PC her za pět stovek. Humble Bundle láká na výhodný balíček
Ohodnoťte tento článek!
2.5 (49.52%) 21 hlasů