Humble Bundle vám za 12 dolarů dá každý měsíc hromadu her v ceně několika tisíc

0

O obchodu Humble Bundle jste už na Cnews několikrát slyšeli. Má totiž zajímavý obchodní model. Každý týden publikuje balík her, za které můžete zaplatit, kolik chcete. A čím víc zaplatíte, tím více her nakonec možná dostanete (časem přibývají). Část výtěžku ještě poputuje na dobročinné účely. Vždy jste věděli, co kupujete.

Nový Humble Monthly Bundle
Humble Monthly Bundle

Teď Humble Bundle spouští novou měsíční nabídku, která bude vždy za pevných 12 dolarů s tím, že dopředu nevíte, co dostanete. Hry jsou rozdávány každý první pátek v měsíci, minulý týden vyšel první balík. V něm byly chválené hry Saint’s Row IV (86/100 na Metacritic), Valkyria Chronicles (86/100), Lethal League (82/100), TowerFall Ascension (87/100), Legend of Grimrok (85/100), Sanctuary RPG (nehodnoceno) a předčasný přístup ke hře Besiege.

 

Běžná cena těchto her na Steamu je celkem 92 eur (2500 Kč), v Humble Monthly zaplatíte jen 12 dolarů (300 Kč). Hry z Humble Bundle rovněž vyžadují účet na Steamu, ale někdy budou k dispozici i jiné způsoby stažení. A co víc, kdo si předplatné nově objedná, dostane jednu vybranou hru z minulého měsíce, aby měl co hrát, než přijde nový balík. Aktuálně se rozdává TowerFall Ascension.

Humble Bundle vám za 12 dolarů dá každý měsíc hromadu her v ceně několika tisíc
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů