Tohle chcete. Za pár korun můžete mít hry jako GTA, Max Payne nebo L.A. Noire

7

Humble Bundle spustil další výhodný balíček her, tentokrát dodaných studiem Rockstar Games. Vývojáři se navíc vzdali podílu a získané peníze přenechají charitativní organizaci Rainforest Alliance. Ta standardně dostane čtyři pětiny toho, co zaplatíte. Pokud ale chcete, aby více získali provozovatelé Humblu, peníze můžete přerozdělit.

Balíček je tradičně rozdělen do tří částí podle ceny. Pokud zaplatíte alespoň 0,81 eura, získáte horor Manhunt, GTA III, GTA: Vice City a první díl série Max Payne. Za 7,72 eura pak navíc ještě hry Max Payne 2, L.A. Noire, GTA: San Andreas a Bully: Scholarship Edition. Zaplatíte-li 12,08 eura a více, čekají na vás DLC pro L.A. Noire, GTA IV, GTA: Episodes from Liberty City a Max Payne 3.

Humble Bundle s výhodnými hrami od Rockstar Games
Humble Bundle s výhodnými hrami od Rockstar Games

Akce potrvá až do 13. února 2018. V době psaní Humble prodal už 72 000 balíčků za necelých 700 000 dolarů. Všechny hry jsou rozdány formou klíčů pro Steam.

Tohle chcete. Za pár korun můžete mít hry jako GTA, Max Payne nebo L.A. Noire

Ohodnoťte tento článek!

7 KOMENTÁŘE

  1. Ty hry jsem vyjma Max Payna nehral, kdyz byly aktualni, urcite To nechci a nebudu hrat ani ted, kdyz uz jsou davno zastarale a ani nefungujou pod Windows 10 (z doslechu).

    Max Payne byl uzasna hra, ale dnes uz samozrejme obstat nemuze po graficke strance. Chtelo by to remaster. Jinak kdo miluje pribeh nade vse, tak akce se skvelym pribehem proste nezapomenutelna hra.

  2. Taky si myslím, že to je všechno jen ne výhodné. Chtít za 10 let staré a špatně portované GTA IV 15 dolarů??? WTF.
    To platí i o LA Noire, kde základ stojí 10 a DLC jsou v bundle za těch 15. Jako ta hra už taky není nejnovější, 10 by měla být normální cena. Jako Rockstar má hry velmi předražené, vidět je to na 2 roky staré GTA V.