Hvězdou YouTubu beze slov. Tyhle kanály vás budou bavit, i když se v nich nemluví

0

Ne každý youtuber musí hrát hry, sledovat trailery, nakupovat, vlogovat a u toho otravně pištět. Ne každý musí dělat pranky nebo jiný humor. Ne každý musí zpívat karaoke. A ne každý musí dělat kompilace z jiných videí. Představíme vám několik youtuberů, kteří se obejdou (skoro) beze slov a kteří dělají originální obsah, jenž baví miliony diváků.

A budeme rádi, pokud podobně laděné kanály doporučíte v komentářích.

TheRelaxingEnd

YouTube kanál. Sleduje jej 1,5 milionu odběratelů, má již půl miliardy zhlédnutí, dělá gameplaye, unboxingy i vlogy, ale na rozdíl od ostatních přitom mlčí a neukazuje tvář. A lidi to přesto baví.

MrGear

YouTube kanál. Moderní MacGyver vám ukáže, jak z čehokoliv udělat cokoliv. Většinou k tomu budete potřebovat tavné lepidlo a 9V baterku. Tzv. lifehacky vám můžou usnadnit život, i když jste o nich dosud ani nevěděli.

vkgouswild

YouTube kanál. Ukrajinka Vika hraje od čtyř let na klavír. Jen ji nebaví klasické etudy, ale složitě aranžuje pecky od Queenů, Metallicy, Nirvany a spol. K tomu skládá i vlastní muziku. A nezpívá!

Snubby J

YouTube kanál. Kaliforňan Kent Jenkins také hraje od dětství. Před lety si k tomu ale vyrobil vlastní hudební nástroj RimbaTubes složený z plastových odpadních trubek a dvou plácaček.

Primitive Technology

YouTube kanál. Tenhle australaský machr „rekonstruuje“ dobu kamennou. V jednom lese ukazuje, jak pouze s pomocí přírodních materiálů postavit pevnou chatrč, past na krevety, luk, tkací stroj nebo automatický drtič. Nejdříve si ovšem musel vyrobit nástroje, vlákna a pec.

Simon’s Cat

YouTube kanál. Grafik Simon Tofield má doma čtyři kočky. Během několika let vypozoroval, jak se chovají k němu u sobě navzájem, a tak o tom kreslí animované kraťasy. Možná se v nich uvidíte i vy sami.

The Slow Mo Guys

YouTube kanál. No dobrá, trochu podvádíme. Tihle dva Britové mluví dost, ale hlavním motivem jejich videí je zpomaleně ukazovat různé jevy z běžného života. Ideálně, pokud u toho něco vybuchne.

Ohodnoťte tento článek!