HW šifrovaný flash disk

0

Společnost Kingston oznámila, že USB flash disk DataTraveler Vault – Privacy Edition je nyní plně kompatibilní s operačními systémy Apple Mac (OSX 10.4x – 10.5x).

Tento disk má zabezpečení na nejvyšší úrovni, protože jeho obsah je šifrovaný na hardwarovém základě, takže před použitím nevyžaduje instalaci obslužného softwaru pod Windows. Přednosti a výhody USB disku Kingston DataTraveler Vault – Privacy Edition je možné živě vidět ve videoklipu „Secure your data“ na youtube.com.

Disk DataTraveler Vault – Privacy Edition společnosti Kingston představuje možnost zásadního řešení pro velké korporace nebo státní úřady, které chtějí zajistit, aby manipulace s důvěrnými informacemi byla bezpečná. Díky nové verzi disku DataTraveler Vault – Privacy Edition mají uživatelé nyní k dispozici přednosti šifrování na 100% hardwarovém základě, což znamená, že svá citlivá data mohou sdílet bezpečně bez ohledu na to, zda disk budou používat na počítačích s operačním systémem Windows nebo Apple Mac.

Pro USB disk DataTraveler Vault – Privacy Edition je charakteristické hardwarové šifrování pomocí 256 bitové šifry AES, což je aktuálně nejsilnější komerčně dostupný šifrovací algoritmus, který je mnohem bezpečnější než šifrování na softwarovém základě. Po deseti po sobě jdoucích neúspěšných pokusech o zadání hesla se disk automaticky uzamkne a následně se přeformátuje, čímž odstraní veškerá data, která na něm byla uložena. Použití disku je pro uživatele velmi snadné, protože nejsou vyžadována žádná přístupová práva k softwaru, ani není nutné přihlašovat se na úrovni správce systému, a přenos dat je velmi rychlý, včetně jejich šifrování. Aby ochrana byla skutečně komplexní, je tento disk uzavřen v hliníkovém pouzdře a je vodotěsný (až do hloubky 1,2 metru).

Doporučená maloobchodní cena

 

  • DTVP 2 GB: 1945 Kč
  • DTVP 4 GB: 3 145 Kč
  • DTVP 8 GB: 5 480 Kč
  • DTVP 16 GB: 8 950 Kč
  • DTVP 32 GB: 16 213 Kč
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář