Sluchátka HyperX Cloud Flight S lze nabíjet bezdrátově stejně jako mobil

0

HyperX již vyrábí sluchátka pět let a za tu dobu jich prodal přes deset milionů. Firma dnes na CESu představila první herní bezdrátová sluchátka, která lze nabíjet na Qi podložce. Jmenují se Cloud Flight S a na plné nabití vydrží až 30 hodin. Bezdrátová podložka bohužel není v ceně, sluchátka se standardně nabíjejí kabelem. (Bohužel s konektorem microUSB, jak by byl rok 2010.)

Cloud Flight S mají dva 50mm měniče a umí vykouzlit i virtuální 7.1 zvuk. Výrobce slibuje frekvenční rozsah 10 Hz až 22 kHz, citlivost 99,5 dB, zkreslení pod 1 % a impedanci 32 Ω. O pohodlí při nošení se starají pěnové vycpávky a koženkový potah na hlavovém mostu i mušlích. Ty jsou mimochodem otočné o 90°.

Na levé mušli jsou čtyři programovatelná tlačítka a zdířka pro připojení kondenzátorového mikrofonu. Ten dokonce obsahuje diodu, která signalizuje, jestli se zvuk zrovna nahrává. Hmotnost sluchátek činí 310 g (320 g s mikrofonem). Přestože jde o bezdrátový model, Bluetooth byste hledali marně. HyperX vsadil na vlastní rádiové řešení v pásmu 2,4 GHz a dosahem až 20 metrů. Proto sluchátka pro spojení s PC nebo PS4 vyžadují dodávaný USB dongle.

HyperX Cloud Flight S přijdou na trh v únoru a budou stát 160 dolarů (4400 Kč s DPH). Bezdrátová podložka stojí dalších 60 dolarů (1650 Kč) a zvládne nabíjet dvě zařízení současně výkonem 7,5 W na zařízení, případně je jedno výkonem 10 W. Díky standardu Qi ale pochopitelně půjde použít i libovolnou jinou nabíječku.

Zdroj: HyperX

Sluchátka HyperX Cloud Flight S lze nabíjet bezdrátově stejně jako mobil
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů