I T-Mobile umí vytvořit tarif pro mladé. Za 561 Kč obsahuje přes 10 GB dat

7

Jste studenti s ISIC kartou a máte méně než 27 let? Pak žádnou lepší veřejnou nabídku, než má Vodafone, nenajdete. Za 499 Kč dostanete neomezené volání a SMS do všech českých sítí a k tomu 10 GB dat (plus druhou SIM pro tablet/notebook). T-Mobile ale zdatně konkuruje.

T-Mobile má nové tarify pro mladé
T-Mobile má nové tarify pro mladé

V e-shopu prodává nové tarify S námi pro mladé, ke kterým přidal větší datové balíčky. Za 489 Kč měsíčně dostanete neomezené volání do sítě T-Mobilu a 120 minut do ostatních sítí (pak 3,50 Kč za minutu). SMS jsou neomezené do všech sítí. Datový balíček obsahuje 3,7 GB. Po jeho vyčerpání klesne rychlost na 64 kb/s, lze ale dokoupit jednorázové balíčky 60 MB za 29 Kč nebo 220 MB za 100 Kč nebo 1 GB za 200 Kč. Tarif za 561 Kč obsahuje 10,7 GB dat, jinak jsou parametry stejné.

 

Tarify mají přístup k LTE, ale T-Mobile rychlost omezil hodnoty jako u 3G, tj. stahování maximálně 42 Mb/s. V praxi to nemůže nikomu vadit. Tarify jsou s úvazkem na dva roky a ve stávající podobě budou nabízet jen do konce ledna 2017. Na rozdíl od Vodafonu T-Mobile nevyžaduje status studenta. Stačí mít méně než 27 let.

via Ondřej Peroutka

Ohodnoťte tento článek!

7 KOMENTÁŘE

  • Já si při studiu vydělal běžně 2-5 tisíc Kč čistého v době, kdy byly průměrné platy okolo 12 tisíc Kč. Stačí nebýt líný, práce je (zejména dnes) spousty, i pro lidi, co pořádně nic neumí, tím spíše pro lidi zdatné třeba v IT, nebo jiných technických oborech.

   • nechodil sem jako mladej na brigadu kvuli tomu abych mohl telefonovat… ale spis abych si vubec mohl dovolit telefon…
    ono i kdyz si ten student vydela treba 6000 cisteho (coz je dost), za jak dlouho si muze dovolit poradny mobil, kdyz da skoro 600 mesicne jen za to ze ma net v mobilu?

   • Já zrovna studuji a taky jsem si ke studiu našel práci. A taky si vydělám nějaké peníze. Ale naštěstí mám možnost bydlet u rodičů, protože kdybych si měl platit jídlo, ubytování, dojíždějí, skripta, atd. sám, nepřežiju. A jako aktuálnímu studentovi mi přijde takový tarif totálně mimo.
    Totálně mimo mi přijdou i SUP všech tarifů, protože buď mám telefon opravdu jen na emaily, pak mi ale stačí i těch 64KB/s a nebo chci na internetu opravdu něco dělat. Třeba se i občas kouknout na video, atd. A to potom ty giga lítají jak draci.
    Já myslím, že pěkně to bylo řečeno v jednom dřívějším článku (nevím, jestli tady), kde psali, že u šprechtících sousedů pořídíte ty samé tarify za polovic. Což je prostě zhovadilost, když uvážím, že „celou“ střední evropu obsluhuje ten stejný satelit.

    Každopádně ale nemám ve svém rozpočtu místo (až vůbec ne chuť) na to, dávat každý rok 6732 korun pouze za telefon.

    • také operátoři systematicky pracují na tom, aby je lidi přestali používat 🙂 sms dnes nemá žádnou cenu, volání je dostupnější , všude wifi – doma, v práci, v hospodě. dovedu si představit život s lehce nabitou předplacenkou a jako student bych to vůbec neřešil 🙂 až si ty svoje vysílačky všichni operátoři nacpou do ..