ICQ bude možná prodáno do Ruska

0

Po zhruba osmi letech marných pokusů o spojení konglomerátu Time Warner a internetové společnosti AOL (America Online) oddělil Time Warner AOL do samostatné společnosti a ten se sám dále, ve snaze změnit oblast působnosti na online multimediální obsah, zbavuje služeb, které nejsou s tímto záměrem přímo spojeny.

Mezi ně patří v České a Slovenské republice oblíbená komunikační služba ICQ, kterou AOL dříve získal odkoupením Izraelské organizace Mirabilis. Potenciálním zájemcem je ruská investiční firma Digital Sky Technologies.

Ta již dříve za 200 miliónů dolarů koupila asi 2% podíl v sociální síti Facebook, nyní za podobnou částku pravděpodobně odkoupí i ICQ. Rusko společně s Německem totiž také patří mezi země s významným počtem uživatelů tohoto komunikačního nástroje.

Zdroj: RTTNews

ICQ bude možná prodáno do Ruska

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. jj proto nikdy OS neupgraduju a davam prednost ciste instalaci… Co se tyka Live! sluzeb.. taky mi nevyhovuje jejich dotahovani z webu, stejne jako mi nevyhovuje ze IE nebude soucasti OS hned po instalaci a misto toho budu rolovat v nejakym “balóóónu” a hledat a hledat…

  Bohuzel je to nejspis hudba budoucnosti a v ramci fair-play nas ceka daleko vic okynek, hledani a sosani z netu.. :(((

 2. mám problém při upgradu z vista ultimate 64 bit na win 7 ultimate 64 bit mi instalacni program napise ze nelze upgradovat z 32 na 64 bit verzi a naopak ovšem pokud mam obe verze 64 bit tak by se tato hlaska nemela zobrazovat….nevite jak z toho ven? 🙂

 3. Mám jiný problém…po upgradu z Vist na 7 se mi u her udělali po stranách černé rámečky a obraz je tímpádem užší. Zůstane to tak i po reinstalu i po naistalování hry jiné, která předtím na Vistách, na disku nebyla. Předtím ve Vistách bylo vše normálně Full screen. Nesetkal se s tím někdo, prosím?

 4. Koncem minulého roku jsem si koupil NTB ASUS s Win Vista s možností upgrade na Win 7.
  V lednu jsem vyplnil formulář objednávky, zaplatil 15€ a pořád nic.
  V únoru jsem napsal na FAQ, automat mi odepsal, že se do deseti dnů dočkám odpovědi a zase nic.
  Když se přihlásím na stránky upgrade, z rámečku na mě neustále hledí věta: “Vaše objednávka byla přijata, čeká se na dokončení platby”.

  Tak nevím, kde je chyba, nebo jsem naletěl?