ICQ už je v rukou Novy. Žádnou bombu nečekejte

0

V lednu oznámenou spolupráci mezi ICQ a CET 21 mohou od včerejška pocítit i uživatelé. Bonusový obsah už pro ICQ nedodává Centrum, ale majitel TV Nova, což lze poznat převlečeným skinem programu, lištou s odkazy na stránky Novy a také novou aplikací Nova zones.

Nachází se v ní, jak jsme očekávali, obsah portálů spadajících pod TN.cz a přehrávač Voyo. Velkým zklamáním ovšem je, že slouží pouze jako rozcestník na web. Přímo v okně (obrovském, nezmenšitelném) jsou pouze upoutávky k článkům, hrám nebo trailery k filmům a seriálům. Jakákoliv další akce vás pouze přesměruje na webové stránky. To je dost promarněná příležitost, uživatele nic nenutí aplikaci ICQ používat.

ICQ

Více informací a odkaz ke stažení najdete na icq.nova.cz. Nově se také objevila aplikace ICQ pro Windows Phone.

ICQ už je v rukou Novy. Žádnou bombu nečekejte

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte

1 komentář

  1. O ničem, nebere v úvahu retenční a neveřejné či již nenabízené tarify operátorů, nebere v úvahu také různé nároky na Internet v mobilu.
    Jako nejlepší mi nabídl už ten, co právě mám a který chci rušit, protože nevyhovuje :-/

  2. Jo, takových kalkulaček bylo sice dost, ale žádná z nich nebyla ověřená ČTÚ, není to náhodou to, o čem se tu píše? Já jsem si před měsícem a půl díky tarifomatu vybrala nový mobilní tarif a ušetřila jsem oproti stávajícímu téměř 250 kč za stejné služby!!! Takže za mě můžu doporučit – i když musím uznat, že nepatřím zrovna mezi ty, kteří mají příliš specifické požadavky. Stačí mi pár volných sms a hodně minut na volání, internet nepotřebuji. Z.