Icy Dock MB082SP – když obyčejná 2,5“ redukce nestačí

0

Společnost Icy Dock je známá svou specializací na všelijaké redukce, rámečky a šuplíky. Posledním příspěvkem do její rodiny je bracket s nezapamatovatelným názvem MB082SP. Jako jeho klíčové přednosti označuje snadnou instalaci, vysokou odolnost a rychlou použitelnost.

MB082SP je vyroben z odolného, matně černého kovu, díky kterému zajistí dostatečnou ochranu uloženým pevným nebo solid state diskům. Upevňuje se do klasické pozice pro 3,5“ HDD a jakmile jej jednou usadíte, můžete do něj zasouvat a opětovně z něj vyjímat 2,5“ disky během pár sekund – stejně jako když vkládáte baterie do dálkového ovladače. Stará se o to proprietární systém EZ-Lock společnosti Icy Dock.

Bracket MB082SP najde svojí využitelnost nejenom u uživatelů, kteří si staví disková pole z SSD jednotek. Přidanou hodnotou vám budou kromě maximálně zjednodušené montáže rovněž integrované podložky eliminující vibrace, což oceníte zejména při instalaci klasických disků s rotujícími plotnami.

Zajímavostí je bezesporu to, že kromě nejmodernějších SSD s rozhraním Serial ATA III podporuje stanice i postarší pevné disky s Ultra ATA. Cena bracketu MB082SP od Icy Dock začíná v e-shopech někde na 15 USD.

Zdroj: Icydock

 

Icy Dock MB082SP – když obyčejná 2,5“ redukce nestačí

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte