IdeaPad Z360: Lenovo uvádí notebooky pro ženy

0

Přemýšlíte-li, čím obdarovat svoji drahou polovičku na Valentýna, můžete zabrouzdat třeba do portfolia notebooků společnosti Lenovo. Tato firma nyní nabízí několik designových produktů.

IdeaPad Z360: Zábava na cesty

Nabídku nově rozšiřuje Lenovo IdeaPad Z360, které svým barevným provedením zaujme především ženy. Fialový nádech působí uklidňujícím dojmem. Notebook s 13,3″ displejem s rozlišením 1366 × 768 bodů a DVD-RW mechanikou váží dva kilogramy, takže je vhodný na cesty – a to i díky integrovanému Bluetooth a integrovanému WiFi 802.11n.

Z360Lenovo IdeaPad Z360

IdeaPad Z360 v kovovém designu disponuje pevným diskem s kapacitou 500 GB. Funkce OneKey Home Theater navíc zajistí rychlou optimalizaci zvuku i obrazu, s DirectShare lze zase synchronizovat data s jiným notebookem bez nutnosti připojit se na web.

IdeaPad U260: Luxusní design

Tenký, lehký a navíc z ušlechtilých materiálů. Takový je Lenovo IdeaPad U260, který doplnil portfolio společnosti Lenovo koncem minulého roku. Tělo tohoto kousku je vyrobeno z hořčíkové slitiny, opěrka rukou je potažena kůží. 12,5″ notebook je inspirovaný siluetou klasické knihy svázané v kůži. Lze si vybrat ze dvou barevných provedení – Mocca Brown a Clementine Orange.

Lifestyle Lenovo

V ultratenkém provedení nabízí notebooku řadu nástrojů. Senzor okolního osvětlení, který automaticky přizpůsobí jas displeje, Active Protection System, který ochrání pevný disk před otřesy nebo Lenovo Energy Management, s jehož pomocí lze spravovat napájení.

IdeaPad S10-3s: Stylový netbook

Lenovo IdeaPad je jen 16 mm tenký a je k dispozici v několika barevných variantách. Vedle toho nabízí tento 10,1″ netbook s rozlišením 1280 × 720 bodů uživatelům pohodlnou klávesnici, dlouhou výdrž baterie a technologii rozpoznání obličeje VeriFace. Je také možné být online i bez spuštění operačního systému Windows, a to díky funkci Quick Start. Jednoduché sdílení dat pak zajišťuje funkce DirectShare.

Zdroj: TZ Lenovo

IdeaPad Z360Lenovo IdeaPad Z360

IdeaPad Z360: Lenovo uvádí notebooky pro ženy

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář