IE 9 Platform Preview 4 ke stažení. Je poslední před betou?

0

Vývoji deváté verze prohlížeče Internet Explorer se zřejmě dobře daří, jak dokazuje vydání již čtvrté ukázkové verze Platform Preview, a to o dva týdny dříve, než byl původní plán. Novinky jsou rovněž více než pozitivní.

Internet Explorer Platform Preview 4 nabízí plnou hardwarovou akceleraci HTML5, ať už se jedná o vykreslování textu, obrázků nebo videa. Výrazně vylepšená podpora formátu SVG umožňuje jeho využití v interaktivních animacích. Vylepšený výkon se netýká pouze vykreslování obrazu, u řady webových aplikací a stránek pomůže nový JavaScriptový engine Chakra, vývojáři navíc plní svůj slib s podporou standardů a čtvrtá ukázková verze tak získá celých 95 bodů v Acid3 testu.

Novou verzi si můžete stáhnout na těchto stránkách, naleznete zde i nové testy a ukázkové stránky. Pokud se vám ukázková verze líbí, můžete se těšit na první betaverzi, která se objeví snad už příští měsíc.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Uz sme pri tretej beta verzii a stale nevidim ziadne novinky oproti starsim verziam okrem toho firefox buttonu. aplikacne taby nefunguju, interface je este stale zalozeny na oknach a beta 4 by mal priniest uz feature-freeze… nejako mam pocit ze ani finalna verzia neprinesie ziadne zmeny

  2. hlavně aby už odstranili to nechutný lagování kdy ze 100 MB při 4 panelech, je za hodinu 500 MB:(
    a mohla by FF 4 taky konečně být 64bitová!!! na 64bit OS mi za poslední týden co sem se k němu vrátil (a dneska 3x) FF 32biot aamo, už asi tak 7x uprostřed rozepsaný práce zkraschoval:(
    prsotě+ terminuje totálně bez varování (ano ano, prokltýIE 5 a 6 aspoň dal hlášku o neplatné operaci a budoucím ukončení,a le tohle rpostě zhasne jak světlýlko a hotovo:-)