IE8 se objeví ve Windows Update

0

Osmou reinkarnaci redmondského webového prohlížeče doposud mohli na Windows Update spatřit majitelé některé z jeho testovacích verzí (RC nebo beta). Někdy kolem třetího týdne nynějšího měsíce (duben) bude nabídnut i uživatelům jeho předchozích verzí, tedy IE7 a IE6.

Distribuce proběhne ve formě aktualizace s vysokou prioritou pro systémy Windows XP a Server 2003, pod Windows Vista a Server 2008 dostane nálepku „Důležité“. Instalace bude ovšem volitelná, přičemž se uživatelům zobrazí informační okno, nabízející možnost okamžité instalace, odložení dotazu na později a odmítnutí aktualizace.

Ještě před vypuštěním mezi všechny zákazníky se update otestuje na užší skupině systémů. Správcům větších infrastruktur je tradičně poskytován nástroj na zablokování aktualizace. Pokud nechcete na distribuci přes Windows Update čekat, stáhněte si IE8 zde, popřípadě si přečtěte o novinkách, které přináší.

Zdroj: IEBlog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. No sláva, ještě aby to umělo ISO obrazy připojit. A vypalování zase funguje tak, že se vše nejdřív zkopíruje do TEMPu a pak vypálí? To byl ve Vista i XP docela opruz. V Seven jsem to nezkoušel, systém jsem už smazal a čekám netrpělivě na RC.

 2. Vypalovat iso soubory a dokonce je i vytvářet, lze v XP již řadu let a nikoliv prostřednictvím nástrojů třetích stran, ale prostřednictvím nástroje přímo od Microsoftu.

  Kdo si stáhne a nainstaluje Resource Kit pro Windows Server 2003 (instalace je možná i do XP), ten získá – krom hromady dalších programů, i program pro práci s ISO obrazy a to nejen CD, ale i DVD.

  Pravda – jde většinou o řádkové utility, ale na druhou stranu ta možnost zde je a kdokoliv schopnější už si k takové hotové řádkové utilitě může jen naklikat nějaké to GUI ve vývojovém nástroji :).

  Více zde:
  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9D467A69-57FF-4AE7-96EE-B18C4790CFFD&displaylang=en

  Přemysl „Mr.Gentleman“ Vavroušek aka DJ.Snail