IGNUM rozšiřuje nabídku SSL certifikátů

0

Společnost IGNUM nabízí od 13. května nejširší výběr SSL certifikátů v České republice. Zákazníci mohou vybírat mezi sedmi typy certifikátů od sedmi certifikačních autorit. Oblíbené značky Thawte, GeoTrust, Symantec a RapidSSL nově rozšířily certifikáty značek GlobalSign, AphaSSL a COMODO.

Společnost IGNUM, přední tuzemský poskytovatel profesionálních hostingových služeb a registrátor domén, zařazuje do původní nabídky nové certifikační autority i typy certifikátů. Objednávat lze nyní také certifikáty Code Signing pro zabezpečení kódu aplikací, SGC (Server Gated Cryptography) zaručující dokonalejší šifrování starších systémů a Web Site Anti-Malware Scan od GeoTrust, který umožňuje denní testování webu na přítomnost malwaru.

V nabídce IGNUM nadále zůstávají certifikáty značky GlobalSign a jí přidružené značky AlphaSSL, která se vyznačuje nízkou cenou a schopností konkurovat zavedeným low-cost certifikátům RapidSSL. Značce GlobalSign, jež zajišťuje komplexní nabídku certifikátů srovnatelnou se značkami GeoTrust nebo Thawte, důvěřují přední světové organizace a společnosti, jako např. Adobe, ING, MySpace, Nissan nebo BBC.

IGNUM nově nabízí také globálně využívané certifikáty COMODO. Certifikáty řady PossitiveSSL s ověřením domény cenově překonávají RapidSSL a poskytují stejnou míru zabezpečení.

Rozšířením prodeje certifikátů dalších značek přináší IGNUM alternativu ke známým certifikátům společnosti Symantec.

Další informace o rozšířené nabídce certifikátů mohou zákazníci získat prostřednictvím oddělení technické podpory na adrese helpdesk@ignum.cz nebo kontaktovat nonstop bezplatnou linku 800 144 686.

Ohodnoťte tento článek!