Těšte se. IKEA spolupracuje s Asusem a jeho Republic of Gamers na výrobě herního nábytku

1
IKEA a nábytek Asus ROG 0
IKEA a nábytek Asus ROG
-
Zdroj: Asus / koláž Cnews.cz

Na světě je prý okolo 2,5 miliardy lidí, které by se dalo označit za hráče. Herní nábytek je však spíše přehlížen. Přesně to si myslí IKEA a hodlá to změnit. Už za půl roku má dojít k zahájení prodeje nábytku, který nyní vyvíjí ve spolupráci s hráči a společností Asus.

Nábytek má být vhodný pro všechny věkové kategorie, zřejmě tedy méně extravagantní a více elegantní. Ale hlavně cenově dostupný. Celkem má jít v první fázi o třicet produktů, přičemž o co přesně půjde IKEA nespecifikovala.

Produkty navrhne vývojové centrum IKEA v Šanghaji, kde aktuálně spolupracují designéři z obou firem. Pomáhají jim v tom i profesionální hráči. První produkty se na trh mají dostat zhruba za rok, ale v Číně už za půl roku.

IKEA už s mixem nábytku a technologií začala, a to velmi úspěšně. Spolupráce se Sonosem dala vzniknout reproduktorům ve tvaru lampičky a poličky, které šly na dračku. Pomohlo to i Sonosu. Na fotografii z tiskové zprávy je patrný stolní držák sluchátek, ale zřejmě nezůstane jen u toho. Dá se předpokládat, že v nabídce budou herní židle a stoly.

IKEA a nábytek Asus ROG
IKEA a nábytek Asus ROG

„ROG je nadšené ze spolupráce s IKEA na vytvoření herního životního stylu pro hráče. Hráči vždy snili o perfektním herním prostoru, který je komfortní a funkční současně…“ řekl Kris Huang z Asusu.

zdroj: IKEA

Těšte se. IKEA spolupracuje s Asusem a jeho Republic of Gamers na výrobě herního nábytku
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (81.43%) 14 hlasů

1 komentář

  1. Tak jistě! Vždy je dobrý, jak vyždímat ze zákazníka další prachy. Ten stůl na začátku se mi nelíbí. Ale nějakou dobrou židli, kde bych mohl mít prostor na myš a klávesnici. Jo tak to bych uvítal :). Něco před TV 🙂