IKEA spouští novou mobilní aplikaci Mobile Love Store

0

Praha, 14. prosince 2012 – IKEA spouští v České republice novou mobilní nákupní aplikaci pro uživatele chytrých telefonů s operačními systémy Android a iOS. Aplikace „Mobile Love Store“ byla vyvinuta s cílem zpříjemnit zážitek z nakupování všem zákazníkům před a během návštěvy obchodních domů IKEA. Zákazníci si tak mohou v mobilním telefonu vyhledat výrobky, zkontrolovat dostupnost výrobků ve skladu, vytvořit nákupní seznam nebo zobrazit mapu obchodního domu.

Díky této aplikaci mohou zákazníci používat svůj chytrý mobilní telefon jako nákupní nástroj. „Mobile Love Store“ zákazníkům umožní najít polohu obchodního domu IKEA (pomocí Google maps) nebo se zorientovat v obchodním domě pomocí jeho plánku. Dále umožňuje prohlížet si kampaně a nabídky, hledat výrobky a zobrazit podrobné informace o nich, zkontrolovat jejich dostupnost v obchodním domě a umístění v samoobslužném skladě.

Nákupní seznam Nákupní seznam Nákupní seznam

Kontrola skladových zásob Kontrola skladových zásob

Aplikaci „Mobile Love Store“ si lze zdarma stáhnout v App store (pro iPhone) nebo Google Play (pro Android).

Na chytrých telefonech a tabletech si lze také prohlížet internetové stránky IKEA, které jsou upravené pro chytré telefony. Jde o zjednodušenou verzi plnohodnotných webových stránek www.IKEA.cz. Mobilní verze internetových stránek www.IKEA.cz jsou dostupné pro většinu chytrých telefonů.

Ohodnoťte tento článek!