Instagram hlásí rekord v počtu nových fotek za jediný den

0

Za poslední rok zažil Instagram docela hodně. Změnil se jeho majitel, ale především se služba rozšířila také na mobilní telefony s operačním systémem Android. A právě díky této změně prožil Instagram nejúspěšnější den za celou svou existenci. V USA totiž slavili Díkuvzdání a hodně lidí napadlo, že by si svoji večeři mohli vyfotit. A tak se během jediného dne objevilo na Instagramu neuvěřitelných 10 milionů nových fotek jen s tématikou amerického svátku.

Instagram rekord

Podle blogu Instagramu přibývalo v nejrušnějších chvílích více jak 200 nových fotek za jedinou sekundu. Instagram tak pokořil veškeré svoje dosavadní rekordy, oproti předchozímu dnu se zvýšil počet nových fotek více jak dvojnásobně.

Instagramu díky této události příliš dlouho nevydržela jeho předchozí nejvýznamnější událost. Tím bylo podle výkonného ředitele 800 000 fotek hurikánu Sandy. Je vidět, že popularita sdílení fotek se stále zvětšuje. Bude hodně zajímavé sledovat, jaká čísla v počtu nových fotek se objeví během nadcházejících Vánoc. Myslíte, že se překoná desetimilionový rekord?

Zdroj: Instagram

 

Ohodnoťte tento článek!