Instagram pro Windows 10 Mobile je všeobecně dostupný. Jak ho hodnotíte?

0

Jedna rychlá zpráva. Možná jste zaznamenali, že Instagram již není dostupný pro Windows Phone 8. Vývojový tým ale chystal verzi pro Windows 10 Mobile. Aplikace byla již nějakou dobu dostupná testerům prostřednictvím odkazu, nyní je ale ve Windows Storu dostupná globálně skrze vyhledávání. Testování bylo patrně úspěšné, takže se testování otevírá více lidem.

 

Nadále se jedná o betaverzi a podotýkám, že nefunguje na větších zařízeních, určena je jen pro mobily. Instagram zkrátka tablety a počítače nerad. Aplikace obsahuje český překlad. Co jinak dodat? Jedná se na pohled o dvojče klienta pro Android/iOS. Což podle mě není dobrá zpráva, tohoto klienta považuji za nevzhledného. Především ani nezapadá do grafického stylu operačního systému.

Uživatelé a uživatelky v hodnoceních hlásí, že Instagram pro Windows 10 Mobile obsahuje chyby, je pomalý, zasekává se, vykazuje potíže se stabilitou a chybí mu funkce. Celkově ale použitelný je a jedná se o lepší výtvor, než jakým byl předchozí oficiální klient pro dlažce. Vyhovuje vám? Nebo máte raději alternativy jako 6tag?

via Windows Central

Instagram pro Windows 10 Mobile je všeobecně dostupný. Jak ho hodnotíte?

Ohodnoťte tento článek!