Instagram Stories si na zařízeních s Windows 10 prohlédnete díky InstaPicu

0

Jsou to tři týdny, co Instagram spustil své dočasné příspěvky, jež jsou nazvány Instagram Stories a napodobují styl komunikace na Snapchatu. Vidí je jen ti, kdo vás sledují, a po 24 hodinách se vaše fotky či videa ztratí. Zatím se mi nezdá, že by šlo o nepodařený pokus Instagram obohatit o jiný typ obsahu, spíš naopak. Proto aspoň některé z vás potěší, že neoficiální klient pro Windows 10 v poslední verzi tyto příspěvky s jepičím životem podporuje také.

InstaPic podporuje Instagram Stories

Oficiální Instagram pro Windows 10 Mobile, port z iOS, zatím Instagram Stories nepodporuje.

InstaPic najdete ve Windows Storu. Pokud jste s ním do kontaktu ještě nepřišli, vězte, že podporuje pouze počítače a větší tablety, nikoli však smartphony s mobilní edicí Windows. Sám Instagram se zrodil na mobilech, na web pronikl jen neochotně a na tablety kupodivu úplně kašle, to tedy není věc pouze Windows.

Díky univerzalitě Desítek a práci komunity nicméně můžete pohodlně prohlížet Instagram se vším všudy i na velikém monitoru, když zrovna sedíte u počítače. Palec nahoru pro InstaPic, který se už jednu dobu zdál mrtvý. Ve chvíli, kdy se nešlo přihlašovat k účtu, a vývoj se nehýbal, jsme si těžko mohli myslet něco jiného. Je bezvadné, že byl vývoj znovu nastartován.

InstaPic podporuje Instagram Stories

Zdroj: WinBeta

Instagram Stories si na zařízeních s Windows 10 prohlédnete díky InstaPicu

Ohodnoťte tento článek!