Válečná řežba Insurgency je dočasně zdarma. Stahujte hru pro Windows, OS X i Linux

3
Insurgency
Insurgency

Pamětníci si možná dodnes vybaví mód pro Half-Life 2 s názvem Modern Infantry Combat. Na jeho základech díky přispění fanoušků na Kickstarteru byla v roce 2014 postavena nezávislá hra Insurgency. Ač se na první pohled tváří jako další díl Call of Duty nebo Battlefieldu, tvůrci pojali hru jinak.

Insurgency je jednak čistě multiplayerová záležitost a jednak i hodně hardcore. Má jen minimalistický HUD: hráč nevidí počet nábojů, úroveň zdraví a při míření mu nepomáhá žádný kříž. Prostě pálí od boku nebo pomocí mířidel. Takový přístup se hráčům zamlouval, Insurgency na Metacritic ocenili průměrnou známkou 87 %.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Hra nabízí přes 40 zbraní, 16 map ze Středního Východu, Afriky a střední Asie, 7 multiplayerových a 5 coop režimů. Hrát lze najednou až ve 32 lidech.

Proč o tom píšeme? Insurgency je až do středy 15. srpna 19:00 zdarma ke stažení na Steamu. Hra je dostupná pro Windows, OS X i Linux. Druhý díl s názvem Insurgency: Sandstorm vyjde 18. září a v předobjednávce můžete získat 10% slevu (hra pak stojí 27 eur).

Válečná řežba Insurgency je dočasně zdarma. Stahujte hru pro Windows, OS X i Linux
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88.89%) 9 hlasů

3 KOMENTÁŘE

    • Ne, skutečně není, když je to teď zdarma, tak to vyzkoušejte a možná změníte názor. A pokud Vás zajímá více druhoválečná tématika, tak stejný tým stojí i za vynikající taktickou střílečkou Day of Infamy, která vznikla jako modifikace právě k Insurgency.