Internet Explorer 8 ke stažení v češtině

0

Od dnešního dne již můžete stahovat Internet Explorer 8 v češtině, a to přímo ze stránek Microsoftu. Nové vydání Internet Exploreru vám přinese bezpečnější prohlížení internetu, řadu vylepšení pro práci s webem nebo nový vývojářský nástroj. Podrobněji jsme se mu věnovali v článku Internet Explorer 8: seznámení s novinkami od jeho tvůrců.

Odkaz ke stažení české verze: Internet Explorer 8 Beta 2 v češtině

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nesouhlasím, sice nepoužívám ani jeden zmíněný program (na email mám velký Outlook, na prohlížení obrázků Irfan a na video Pinnacle Studio), ale jsem zásadně proti odstranění těchto programů z instalace, je dost lidí, kteří si s tím nebudou vědět rady. Ideální by bylo, kdyby při instalaci byla možnost rozšířeného nastavení, kde si člověk vybere, co chce instalovat. Koneckonců v linuxové distribuci je také hafo programů a s tím nikdo problém nemá…

  2. Jenže ten Windows Live jaksi je pouze 32bit hybrid a odjakživa se přikláním k tomu, že na 64bit systému nemají 32bit aplikace co dělat. Vím, že někdy je to nutnost, ale když Windows Mail či thunderbird může být 64bit, proč by nemohl Live Mail či jak se to jmenuje. Také nechápu, proč MS nevydá např. silverlight jako 64bit plugin a místo toho vám kydne unsupported hlášku s výmluvou, že mnoho pluginů není pro 64bit. To chce MS žít v době před 100 lety? Doba pokročila, spousta uživatelů (snad většina) má 64bit procesory, pořiďte si 64bit systém a bombardujme výrobce HW/vývojáře SW, ať postoupí kupředu … přece není náš problém, že neumí programovat a přetypovávají pointer na long/int a int/long na pointer.