Internet Komplet: datový tarif pro mobil i notebook současně (T-Mobile)

0

Dvě nezávislé SIM karty, jeden společný 3GB limit FUP a 499 Kč měsíčně. Takhle vypadá nový tarif T-Mobilu s názvem Internet Komplet. Spojuje totiž tradiční „internet v mobilu“ a „internet na cesty“ do jednoho.

Uživatelé platí pouze jeden měsíční paušál, internet mohou využívat na dvou zařízeních současně, třeba mobil a tablet/notebook, datový limit je sdílený. A nezáleží na tom, jestli 3 GB vyčerpáte na jedné nebo druhé kartě, případně nějak souměrně.

Při sjednávání tarifu dostanete druhou SIM s novým číslem. U stávající karty se očekává, že ji použijete v mobilu, tu novou pak vložíte do druhého zařízení. Jeden paušál spojuje dvě telefonní čísla, to tady ještě nebylo.

Běžně byste zaplatili minimálně 139 Kč (IvM Standard, 100 MB FUP) + 499 Kč (InC Standard, 3GB FUP). U Internet Komplet dostanete maximální rychlost 3,6 Mb/s pro stahování. Pokud datový limit nestačí, za 99 Kč lze přikoupit 1 GB navíc.

Zdroj: T-Mobile

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. S tím blokováním „bezejmených“ bych to neviděl tak růžově. Stačí si dát vyhledat mezi lidmi třeba jméno „s.r.o“ ; „a.s“.“prodej“ a vyjede spousta „nechápajících lidí a parazitů“, dokonce i pohřební služby. Sám jsem nahlásil přes padesátku „bezejmených“ profilů a jsou tam pořád.

  2. S tím blokováním „bezejmených“ bych to neviděl tak růžově. Stačí si dát vyhledat mezi lidmi třeba jméno „s.r.o“ ; „a.s“.“prodej“ a vyjede spousta „nechápajících lidí a parazitů“, dokonce i pohřební služby. Sám jsem nahlásil přes padesátku „bezejmenných“ profilů a jsou tam pořád.

  3. Blbost. Jak chce Google ověřovat, že je pravé jméno v systému (které je skryté za pseudonymem) skutečně pravým jménem. Nezjistí to. Leda by ty lidi osobně prověřoval. A touto obstrukcí by přišel o většinu uživatelů.

    Žádná pseudoověření identity nefungují. Ověření SMS je nedůvěryhodné neboť můžete použít reálné mobilní číslo ale falešné jméno. Že by to mohl rozseknout operátor, která má čísla a jména vázaná a ověřená ? NEMOHL ! Naráží to na zákon o ochraně osobních údajů. Operátor tu informaci nesmí sdělit třetí osobě bez Vašeho souhlasu. Ověření adresy jako u Aukra ? Neprůkazné ? Klidně si nahlásíte svou adresu pro zaslání hesla v obálce a na štítek si nalepíte „Šípková Růženka“. Dohodnete se s pošťákem a je vyděláno. Odesílání oscanovaných občanek nebo řidičáků. To po Vás bude chtít jen idiot protože takový požadavek opět naráží na ochranu osobních údajů. Takže jediné co zbývá jako „důvěryhodné“ ověření identity je nějaký „důvěryhodný“ úřad (pošta, google point s někým za stolem atp.) kde se podívají na Vás, na Vaší občanku a řeknou. JO JE TO FRANTA NOVÁK. Pak Vám vystaví přihlašovací certifikát (privátní klíč) nebo zkontrolují Vaši smlouvu s operátorem, kde je napsáno Vaše jméno a číslo a autorizace na web se bude provádět pomocí SMS. BOHUŽEL obě tyto metody znamenají tahání uživatelů někam na nějaký POINT. Budete někam jezdit a stát ve frontě. abyste mohl být na Google + ? No někdo třeba ano ale 99 % jiných lidí toto nepodstoupí. Nová služba potřebuje uživatele a touhle obstrukcí by o ně přišla ještě než by je získala.