Internet od Vodafonu: za poplatek můžete získat dodatečný FUP

0

Pokud překročíte limit FUP u mobilního internetu Vodafonu, už nemusíte přetrpět sníženou rychlost až do konce zúčtovacího období, ale můžete si dokoupit dodatečná data. Tedy pod podmínkou, že jste už byli převedeni po nový zákaznický systém a používáte některý z tarifů Internet v mobilu, Internet v mobilu naplno nebo Připojení na stálo.

Podle informací Vodafonu, FUP překročí každý měsíc přibližně 5 % uživatelů. „Touto službou chceme vyjít vstříc zákazníkům, kteří používají internet intenzivně a ve větší míře. Každý si nyní může datový limit podle své potřeby navýšit, a to i opakovaně,“ říká Pavel Kuhn, senior manažer marketingu ve Vodafonu.

Ceny dodatečného limitu FUP:

  • Internet v mobilu: 150 MB za 100 Kč
  • Internet v mobilu naplno: 600 MB za 200 Kč
  • Připojení na stálo: 3 GB za 450 Kč

Nabídka platí pro uživatele paušálů i předplacenek, rezidentních i firemních zákazníků.

Co jinde nezmiňují, jsou podrobné podmínky.

  • Dodatečný FUP platí jen do konce zúčtovacího období, nepřevádí se do dalšího. Takže pokud si navýšení zaplatíte den před koncem ZO a nestihnete data vyčerpat, propadnou.
  • Dodatečný FUP není automaticky aplikován, musíte si jej vyžádat v Chytrém přehledu samoobsluhy. Pokud nechcete, můžete nadále surfovat s omezenou rychlostí.
  • Pokud nemáte dostatek kreditu na předplacené kartě, Vodafone může: naúčtovat službu při dalším dobití, nepovolit navýšení FUP, nebo přerušit datový tarif na telefonním čísle. Kdy a při jakých stavech kreditu jsou tyto možnosti zaváděny, ale operátor neuvádí. U paušálů si Vodafone vyhrazuje právo naúčtovat službu i nad stanovým FlexiStropem.

Dokoupení FUP nabízí i T-Mobile:

  • Internet na cesty: 1 GB za 99 Kč
  • Internet v mobilu (na den, Standard, Klasik a Premium): 100 MB za 99 Kč
  • Twist Internet v mobilu na týden: 25 MB za 25 Kč

Telefónica O2 tuto možnost nenabízí.

Tip: Vybíráme nejlepší mobilní internet

Zdroj: Vodafone

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Filmove melodie jsou super, hraji perfektni hudebni music, ALE: stream je defektni (pouzivam winamp), asi to nestiha, ponevadz se casto seka, laguje atp. (neni to ma chyba, jina radia funguji normalne) a dale pak teba ve winampu se teba nezobrazuji informace o skladbe, coz je bolestne:(