Internet zdarma k notebookům HP

0

Při nákupu vybraných modelů přenosných počítačů HP dostanete na půl roku zdarma mobilní Internet O2. Oznámila to společnost Hewlett-Packard, která tento bonus poskytuje.

V závislosti na konkrétním modelu tak může ušetřit téměř šest tisíc korun. Podle dostupnosti připojení v vaší domovské lokalitě lze využít všech nejrozšířenějších protokolů, tedy GPRS, EDGE, UMTS nebo HDSPA bez omezení objemu stahovaných dat.

Notebooky, ke kterým se tato akce vztahuje, dostanete společně se SIM kartou nabitou příslušným tarifem také USB modem za zvýhodněnou cenu. Ta je podle podle zjištění naší redakce 1 399 korun pro notebooky v základní nabídce a 990 korun k notebooků z Bussiness nabídky. Podle vyjádření, které pro ExtraNotebook.cz poskytlo marketingové oddělení společnosti HP, není tato akce podmíněna žádným dalším závazkem vůči společnosti O2, která je dodavatelem nabízených datových služeb.

V základní nabídce jsou zahrnuty například mininotebooky HP Mini Note 2140, notebooky HP 550 a HP Compaq 2230s (tedy notebook v minimální pořizovací ceně 12 499 korun). Business řešení obsahuje modely HP Compaq 6530b a 6730b a nebo nejvyšší řadu HP EliteBook 2530p a 6930p. U těchto nejdražších modelů stačí pouze vložit SIM kartu do vestavěného WWAN modulu, který je součástí vybraných konfigurací HP EliteBooků, a být ihned on-line.

Ohodnoťte tento článek!