Česká internetová televize SledovaniTV expanduje do Polska. Zpětné zhlédnutí tam prý neznají

0
SledováníTV Televio
Televio
-
Zdroj: SledováníTV

Služba přináší až sedmidenní zpětné zhlédnutí, přičemž v Polsku tato funkce dosud vůbec nebyla zvykem. Velká část současných polských IPTV poskytovatelů zpětné zhlédnutí nenabízí vůbec, a pokud přece, tak maximálně v řádu jednotek hodin.

Polský trh nebyl IPTV/OTT službám dosud příliš otevřen. SledovaniTV ale funguje i v jiných zemích pod velkoobchodní nabídkou značky ModernTV. Televio je pro polské občany dostupné i mimo Polsko v celé Evropské unii, využít ho tak může i místní polská menšina. Rodinný balíček s 83 kanály je nyní možné vyzkoušet za 1 zlotý na první měsíc. Televio obsahuje téměř 100 televizních kanálů.

62 kanálů je dostupných ve Full HD, vybrané stanice také ve 4K. Kvalita obrazu se automaticky přizpůsobí rychlosti připojení k internetu. Podpora Smart TV je témeř stejná jako u nás, jen polské verze aplikací pro televizory značek Samsung a LG ještě procházejí schvalovacím procesem.

Za Televio je zodpovědná polská společnost Horyzont Media S.A. se sídlem v Katovicích, která je 100% vlastněná českou společností ModernTV s.r.o. Ta má ve skupině firem kolem SledovaniTV na starost zahraniční obchod. Horyzont Media S.A. provozuje v Polsku také službu OVIGO, která se orientuje na spolupráci s poskytovateli internetového připojení.

zdroj: TZ SledovaniTV 

Česká internetová televize SledovaniTV expanduje do Polska. Zpětné zhlédnutí tam prý neznají
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů