Invaze Seasonicu: již za měsíc zdroje s 80Plus Platinum

0

Ačkoliv známe tchaj-wanskou společnost spíše jako mainstreamového hráče s kvalitními produkty za rozumnou cenu, dnes představená novinka jasně ukazuje, že i takoví dokáží kousnout a zacílit na ten nejprestižnější high-endový segment trhu. Specifikace jasně ukazují, že jde o produkt nabitý technologiemi, snad tedy Seasonic dodrží svou pověst a nastaví přijatelnou cenu.

Jak již bylo zmíněno, očekává se příchod dvou zdrojů s certifikátem 80Plus Platinum, jenž by měl zajistit bezkonkurenční účinost až 92 %. Toto duo bude sestávat z 860W a 1000W varianty. Těšit se můžete dále na japonské kondenzátory nejvyšší jakosti, kvalitní aktivní PFC, jednu jedinou 12V větev a také ventilátor „Sanyo Denki San Ace“. Právě ten je možné regulovat, na výběr je trojice režimů (Fanless, Silent a Cooling), z nichž jeden dokonce umožňuje ventilátor zcela vypnout.

Opravdu high-endové parametry je třeba dobře vyvážit cenou, za slabší variantu dáte €209 (5200 Kč), za silnější pak €249 (6200 Kč). Záruka je luxusní sedmiletá, pro nadšence se tedy může jednat o zajímavou investici do budoucna (přeci jen energetická náročnost postupně klesá a takto vybavený zdroj by měl výkonostně stačit dlouhá léta). Plánujete koupi, nebo spíše sázíte na jiné koně?

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!