iPhone 6 poprvé vcelku. Fotografie ukazují zakulacené a tenčí tělo

0

Do odhalení iPhonu 6 zbývá jen několik málo týdnů. Děje se to každý rok a i tentokrát unikly v předstihu nějaké snímky na síť. Oproti jiným na těchto vidíme telefon zcela sestaven, zepředu i s konektory. Smartphone se oproti posledním ročníkům zakulatí. To, co máme možnost vidět, je údajně 4,7″ varianta.

Tip: iPhone 6: co všechno zatím víme a co od něj čekáme

Podle snímku soudím, že iPhone 6 bude o něco málo tenčí v pase ve srovnání s jeho předchůdcem. Potvrzuje to portál Mac Rumors, podle kterého se dočkáme hodnoty kolem 7 mm. iPhone 5S má 7,6 mm. Aby se přístroj pohodlně ovládal jedinou rukou, bude o kousek dále přesunuto tlačítko pro probuzení přístroje.

 

Rozebírat upravené štěrbiny pro reproduktory asi větší smysl nemá. Zato tlačítka pro oslváání hlasitosti se sloučila do jednoho posuvného prvku. iPhone má po dlouhé době opustit zavedou velikost. Vedle 4,7″ by měla být k dispozici o něco později ještě větší 5,5″ varianta. Dosud byl každý model telefonu s nakousnutým jablkem na zádech prodáván v jedné velikosti.

Právě nové úhlopříčky budou novinku zřejmě nejvíce odlišovat od předchozí generace zařízení. Větší model by se od menšího (skoro 5″ macka) mohl odlišit optickou stabilizací obrazu při focení a také dostupností 128GB úložiště.

via Mac Rumors

Ohodnoťte tento článek!