iPhone nabíječka bez kabelu a další příslušenství Dexim

0

Společnost Dexim rozšířila své portfolio produktů na našem trhu o poměrně zajímavé a originální příslušenství k produktům Apple iPhone a iPad2. Konkrétně jde o bezdrátovou nabíječku Frixbee Wireless Charger pro iPhone a luxusní kožené pouzdro s Bluetooth klávesnicí pro iPad2.

Dexim Frixbee Wireles Charger a iBluekK nabíječce bez kabelu, která pasuje na iPhone 4 a 4S, patří také pouzdro, do kterého se telefon vloží a pak už jej stačí umístit na bezdrátovou stanici. iPhone se pak hned začne automaticky nabíjet. Nabíjení je bezpečné a nechybí ani LED indikace stavu dobíjení. Součástí balení je také nabíjecí adaptér a microUSB kabel.

Druhým produktem je iBluek Wireless Keyboard and Leather Portfolio. Tímto dlouhým názvem se označuje již zmíněné pouzdro, co umí přístroj ochránit před mechanickým poškozením a které jako přidanou hodnotu obsahuje kvalitní bezdrátovou klávesnici vybavenou technologií Bluetooth. Díky magnetickému upevnění klávesnice v pouzdře je možné ji během práce oddělit, případně nechat úplně doma, pokud její využití neplánujete.

Klávesnice má v sobě integrovanou Li-Ion baterii, u níž výrobce udává až 100 dní v pohotovostním režimu, eventuelně 90 hodin nepřetržitého provozu. Pro lepší představu se také můžete podívat na přiložené video.

Bezdrátová nabíječka je u nás již v prodeji za cenu přibližně od 1 700 Kč včetně DPH, kožené pouzdro s klávesnicí pro iPad2 pak můžete pořídit okolo 1 800 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Dexim

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář