iPhone přivítal videohovory přes Skype a české Mapy.cz

0

Skype 3.0 pro iPhone už umí videohovory přes Wi-Fi i 3G sítě, applovský FaceTime tak dostává tu největší možnou konkurenci. Aplikace, resp. funkce videa vyžaduje iOS 4 a některý z přístrojů: iPhone 3GS/4, iPod Touch 3G/4G nebo iPad. Druhá strana musí mít rovněž Skype 3.0 pro iOS, nebo desktopové verze 4.2 (Windows) nebo 2.8 (Mac OS X). Linux – zdá se – podporován není.

Během hovoru je možné přepínat obraz z obou kamer (třetí generace iPodu a iPhonu mají jen jednu, iPad může jen přijímat). Z Windows a Mac OS X můžete přijímat i obraz z plochy, směrem z iOS toto nelze. Rovněž nejsou podporovány konferenční videohovory.

SkypeSkype 3.0 hledejte v AppStore

Zbystřit by měli všichni také čeští patrioti. Seznam uvolnil mobilní aplikaci Mapy.cz jako konkurenci mapám Googlu. Najdete v nich základní, letecké, turistické i historické podklady, plánovač tras, spoustu POI a hlavně databázi více než půl milionu firem.

Mapy.czMapy.cz hledejte v AppStore

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tady v tomto článků je tolik nepravostí a fám jak je to jen pravda. Nelze udělat žebříček nejstahovanějších věcí pokud se zde nepřipočtou i fileservery což není prakticky možné. Torrenty v dnešní době využívá jen malá hrstka lidí kteří se dostali to těchto „přesných statistik“. Dále bych se chtěl zasmát větě: Holt jsou konzolisté poctivější a jailbreak konzolí kvůli pirátských kopií nechtějí riskovat. – Tohle je taková blbost až to bolí, celkově konzole mají menší počet stáhnutí jen proto že jich je méně než pc, to rovnou mohli staqtistiky uvádět i stažení věcí na amigu či comodore kde by byl výsledek max 4 a prohlásit že je to jediné zařízení které má pirátství nejmenší. Jak už jsem výše zmínil zde stahování probíháý hlavně na fileserverech kde člověk stáhne požadovanou věc několikrát násobně rychleji než přes p2p. Takže bych doporučil autorovi článku toto: Když už chcete dávat na tento web tento doslova bulvár který nemá s pravdou nic společného tak jen tak dál, bude méně čtenářů a ještě jdna rada, když už vlastní názor pod článkem tak k něčemu čemu rozumíte a víte o čem mluvíte.