IPTV s 200 kanály na jakémkoliv připojení. Slovenský Smart TV Box míří do ČR

0

Do Česka prý podle Živé.sk dorazí služba Smart TV Box od slovenské společnosti Antik. Jde o IPTV (televizní vysílání přes internet) s vlastním set-top boxem, které může fungovat na jakékoliv lince. Běžnou praxí u nás je, že IPTV je vázána na konkrétního operátora. Smart TV Box ale funguje všude s dostatečnou přenosovou rychlostí. Pro vysílání ve standardní kvalitě stačí alespoň 2 Mb/s, pro HD pak minimálně 5 Mb/s.

Smart TV Box už funguje na Slovensku, přijde do Polska a podle Vlastimila Lakatoše z Antiku už firma hledá, jak se dostat k nám. Samotný set-top box stojí 99 eur (2500 Kč). Zdarma na něm lze sledovat více než 20 českých a slovenských kanálů, k dispozici jsou další placené balíčky, videoarchiv a videopůjčovna. Přehrávač si poradí i s internetovými streamy (YouTube) a dokáže se spojit se sociálními sítěmi a fotogaleriemi.

Snad se vstupem do Česka dočkáme i streamovaných vysílání českých kanálů. Na iPhone TV od Antiku totiž můžete sledovat více než 10 slovenských stanic, a to zdarma. Nehledě na název služba funguje i na Androidu.

IPTV s 200 kanály na jakémkoliv připojení. Slovenský Smart TV Box míří do ČR
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas