Jak bude vypadat spolupráce ICQ a Novy

0

Minulý týden se vlastník Novy a Markízy, mediální skupina CET 21, dohodla s ICQ ohledně lokalizace služeb, zastoupení v Česku a Slovensku a prodeji reklamy na těchto území. Na včerejší tiskové konferenci Nova odhalila, jak bude spolupráce probíhat.

Inu tak, jak jsme to předpovídali. Uživatelé dostanou přímo v aplikaci přístup ke zprávám z různých serverů Novy a důležitou součástí bude ICQ Video Zone s přehrávačem videa z Voyo.cz. Na reálné zkušenosti si musíme počkat do 14. března, kdy spolupráce oficiálně vypukne. Teď máme jen oficiální sdělení Novy.

Program ICQ je dnes více než jen komunikační nástroj. Partnerství CET 21 a ICQ přinese uživatelům nejen audiovizuální chat, ale i možnost využití funkce ICQ Video Zone, díky které bude zprostředkován přístup k nejaktuálnějším videím pořadů TV Nova.

Přes čtyři sta tisíc aktivních uživatelů ICQ denně se prostřednictvím této funkce okamžitě dostane k obsahu všech kanálů CET 21. ICQ a CET 21 vytvoří synergii se všemi internetovými službami, které spadají do skupiny CET 21 tak, aby uživatelé měli zcela jednoduše – tzv. na jeden klik – k dispozici ty nejdůležitější informace ze světa zpravodajství a zábavy. ICQ dnes již není uzavřený svět sám pro sebe – umožňuje komunikovat s přáteli prostřednictvím SMS, Facebooku či Google Talku. Podporu pro komunikační nástroj ICQ vytvoří také obsahové weby skupiny CET 21.

Partnerství ICQ a CET 21 bude vidět nejen na webových portálech televize Nova, ale i na platformách Android, iPhone a iPad. Uživatelům ICQ bude obsah portálů skupiny CET 21 nadosah.

Ohodnoťte tento článek!