Jak by se vám líbil tento černý MacBook Air?

0

Očekává se, že Apple brzy uvede aktualizované MacBooky Air, které přinesou procesory Sandy Bridge a zřejmě také rozhraní Thunderbolt. Oproti loňským velký změnám (viz recenze na ExtraNotebook.cz) by se tak mohl vrátit výkon a možná také výdrž.

Jenže se také spekulovalo o návratu černé verze. Před příchodem Unibody MacBooků Apple vyráběl bílé a černé varianty svých přenosných počítačů. Podle MacRumors prý Apple chystal černý hlíníkový MBA, jenž by měl dodat reprezentativnější vzhled pro vysoké byznysmeny.

MacBook Air Black
Jak by mohl černý MBA vypadal podle firmy ColorWare

Fáma se nakonec ukázala jako pravdivá. Apple prý skutečně testoval novou podobu Air (a později chtěl i černé MacBooky Pro), ale materiál byl náchylný na zašpinění mastnými rukami. Tím se černá barva nezavrhuje, ale dokud se nevyřeší problémy s mastnými fleky, nechce tým Steva Jobse uvést žádné kompromisní řešení.

Ale na obrázku vypadá pěkně, viďte? Americká firma ColorWare se specializuje na přebarvování hotových produktů. Takže ani růžový iPhone vás nemůže překvapit.

Zdroj: MacRumors, Neowin

Jak by se vám líbil tento černý MacBook Air?

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Určitá ztráta soukromí určitě hrozí, v nějakou osobní internetovou ichranu nevěřím, nicméně bych to nehrotil, protože být offline je pro většinu populace (včetně mě) mnohem více uspokojující (alespoň myslím /resp. doufám/). (Zkrátka, reprodukce populace po internetu je sakra složitá. :D)