Jak fotí a hlavně točí Lumie 950 a 950 XL v noci? Mrkněte se na ukázku

0

Microsoft do dvojice nových high-endových Lumií nasází stejné foťáky. Sice půjde opět o 20Mpx čipy, rozhodně ale nebudou stejné jako čip v Lumii 930. Firma se dušuje, že každá komponenta v těchto fotoaparátech je nová a lepší. Nakolik dobře budou tyto mobily fotit, samozřejmě ukáží až testy v reálném světě, na které ostatně už tak dlouho čekat nebudeme.

Lumia 950

Do té doby přesto nemusíme pouze fantazírovat. Sám Microsoft už pár fotek ukázal, přičemž se jednalo o dech beroucí snímky. Je ovšem jasné, že nám firma neukáže nepovedené záběry. Možná ani průměrné. Tyto oficiální předčasné ukázky zkrátka nemusí znamenat vůbec nic. Kanál SuperHDView však na YouTube publikoval své zkušební záběry, které vypadají víc než nadějně.

 

Abych to upřesnil, fotoaparát nebyl testován během dne. Popravdě není moc důvodů, aby nové Lumie ve dne nepořizovaly krásné fotky. Jedná se však o test v noci, tedy ve špatných světelných podmínkách. Posuďte výsledek sami. (Video je dostupné i ve 4k, v němž uvedené přístroje samozřejmě zvládnou točit.)

Zdroj: SuperHDView na YouTube via WMPoweruser

Ohodnoťte tento článek!