Jak nakládáte se svými maily? Jste čistič, rozřaďovač nebo stohovač?

0

Díky e-mailové službě Hotmail může Microsoft poměrně snadno sbírat informace pro zajímavé statistiky, které mohou pomoci při vývoji těchto služeb v budoucnu. V jedné statistice, se kterou se následně pochlubil rozdělil uživatele pracující s e-maily do tří skupin.

První, nazvaná anglicky Piler (ve volném překladu „stohovač“), po přečtení zprávu většinou nechají tak jak je, čímž se všechna příchozí pošta postupně kupí v inboxu. Uživatelé ze skupiny Filer („rozřaďovač“) zprávy naopak důsledně třídí do různých složek.

Třetí skupina, která je navzdory neomezené kapacitě schránek nejpočetnější, zprávy po přečtení v 78 % případů maže. Příslušníci této skupiny získali nálepku Purger („čistič“). Do jaké skupiny patříte vy?

Zdroj: Windows Team Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Vsechny tyto paradni funkce ale delaji IMHO z Chrome ten nejnebezpecnejsi prohlizec. Dost me zarazila hlavne ta lokace dle IP atd., pote “vylepsena” automaticka synchronizace hesel, automaticka integrace Adobe flash…
    Ja nevim jak ostatni, ale program, co se nezarazuje do default adresarove struktury, co ma v autorun “google update”, ktery nejde vypnout, ktery informace o uzivatelich odesila nekam, kam nevim bych si uz nenainstaloval.