Jak snadno vytvořit webové stránky pro vaše podnikání

0

Být snadno dohledatelný na internetu je priorita č. 1, pokud to s vaším podnikáním myslíte opravdu vážně. Všichni často bojujeme s časem, chceme ušetřit co nejvíc peněz a požadujeme rychlé, ale kvalitní řešení. Co s tím?

Ideálním řešením je redakční systém, který je vhodný pro uživatele, kteří nemají zkušenost s programováním, ale chtějí si během krátké doby obsah stránek tvořit sami. Výhodou redakčního systému je, že si stránky můžete jednoduše „naklikat“. Samotná tvorba stránek není vůbec těžká.

TIP: Ukázky webů tvořených v redakčním systému najdete na www.inPage.cz 

Který redakční systém vybrat?

Existuje řada redakčních systémů pro tvorbu webových stránek. Jedním z nich je i inPage, za kterým stojí společnost ZONER software.  Ideální je pro všechny, kdo hledají nízkonákladovou službu, která rychle přinese výsledky v podobě vytvořených stránek.

Navíc v tomto programu je ještě jedna výhoda a to, že se nemusíte starat o registraci domény. Vše zařídí za vás. Pokud už přece jen doménu zaregistrovanou máte. Pomohou vám ji přenést tak, abyste si mohli tvořit stránky přímo pro vámi zvolenou doménu.

 Zoner InPage
Obrázek: Ukázky webových stránek 

Redakční systém inPage se hodí pro všechny začínající podnikatele, živnostníky i zaběhlé firmy. Lze ho využít i pro renovaci starého webu. Součástí ceny je redakční systém, doména, e-mailové adresy, fotogalerie, e-shop a další služby.  

Potřebujete web a nemáte čas jej vytvořit?

Chcete mít v krátkém čase nové stránky, odpovídající současným trendům? Nechte si je vytvořit profesionály. Získáte tím kromě úspory času i řadu výhod. Samozřejmostí je doména v ceně. Z dodaných textů vám vytvoříme kompletní profesionální webovou prezentaci nebo eshop. Vytvoříme vzhled stránek odpovídající aktuálním trendům. Stránky budou optimalizované pro snadné dohledávání v internetových vyhledávačích (Google, Seznam,…).

Bez starostí vám vybudujeme plnohodnotné a funkční webové stránky. Navíc do konce listopadu se slevou 20%! Více informací o vytvoření stránek>>

 

Od kamaráda jsem se dozvěděl, že existuje jednoduchý systém inPage na tvorbu stránek. Moc se v této problematice neorientuji, proto jsem si z nabídky inPage vybral balíček Komplet, který zahrnuje i výrobu samotného webu, tvorbu motivu a další služby.“  Martin Harnach, Restaurace Legenda

 

 Zoner InPage
Stránky i v mobilu

Součástí inPage je i podpora mobilních zařízení, pomocí které snadno zpřístupníte obsah stránek i na mobilu či tabletu. Můžete si sami vybrat, zda na mobilech lze používat speciální mobilní verzi šablony, nebo klasický vzhledu přednastavených šablon. Stačí k tomu pár kliků. Výhodou mobilní šablony je větší přehlednost stránek (větší písma) a menší datová zátěž (nenačítá se všechna grafika). Můžete také pohodlněji objednat zboží z e-shopu nebo snáze vyplňovat formuláře na webu.

Zvládnete web vytvořit sami?

Chcete-li si vyzkoušet tvorbu stránek sami, můžete zkusit bezplatnou, plnohodnotnou demo verzi. Po přihlášení na vás čeká jednoduchý průvodce, ve kterém vytvoříte první stránku do pár minut. Grafický vzhled můžete vybírat ze stovky barevných kombinací. Váš business na internetu tak může začít. Vyzkoušet ZDARMA>>

Úspěšné podnikání s prezentací na redakčním systému inPage.cz vám přeje ZONER software, tradiční česká firma a přední poskytovatel webhostingových služeb od roku 1996.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. 

Ohodnoťte tento článek!